Publikuota: 2018 gegužės 16d. 08:29

LeBronas fantastiškai dominavo, bet „Celtics“ ir antrą kartą nukovė „Cavaliers“

LeBronas Jamesas
„Scanpix“/AP nuotr. / LeBronas Jamesas

LeBrono Jameso pastangų palaužti „Boston Celtics“ ir vėl nepakako. Šioje serijoje jis vienas lauke ne karys. Antrose rungtynėse Bostone šeimininkai 107:94 (23:27, 25:28, 36:22, 23:17) nugalėjo „Cleveland Cavaliers“ ir Rytų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

LeBronas Jamesas pelnė 42 taškus, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 10 kamuolių ir sugėrė smūgį į veidą, bet „Celtics“ šventė pergalę.

„Cavaliers“ lyderis pirmajame kėlinyje pelnė 21 iš 27 komandos taškų.

Tiesa, antrajame kėlinyje jis pasitempė kaklą ir jau negalėjo taip dominuoti, o „Celtics“ greitai išsiveržė į priekį 59:39 ir atgal nežiūrėjo. Dvi minutes dėl traumos nežaidęs L.Jamesas po rungtynių sakė, kad tai nėra rimta ir jis bus pasirengęs kitoms rungtynėms.

Jaylenas Brownas pelnė 23 taškus ir sulaukė komandos draugų pagalbos – visi „Celtics“ starto penketo žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

L.Jameso pagalbininkas buvo tik 22 taškus surinkęs ir 15 kamuolių atkovojęs Kevinas Love'as.

Nepadėjo ir sprendimas startiniame penkete Kyle'ą Korverį pakeisti Tristanu Thompsonu. Jis kartu su JR Smithu ir Georgu Hillu kartu iš viso pelnė tik 11 taškų.

JR Smithas ketvirtajame kėlinyje nustūmė A.Horfordą ir sulaukė jo komandos draugo Marcuso Morriso priekaištų. Žaidėjams buvo paskirtos techninės pražangos ir nesportinė JR Smithui.

Įdomu, kad „Celtics“ niekada istorijoje atkrintamosiose nėra pralaimėjusi serijos, kurioje pirmavo 2:0.

Šeštadienį serija persikels į Klivlandą.

„Celtics“: J.Brownas 23, T.Rozieris 18, A.Horfordas 15, M.Morrisas 12, J.Tatumas ir M.Smartas po 11.

„Cavaliers“: L.Jamesas 42, K.Love'as 22, K.Korveris 11.

15min iš Ploješčio Sportas

Dūrį Rumunijoje apibendrinęs E.Jankauskas: „Ši lyga mums akivaizdžiai per kieta“

Aktualu

Kubos diktatorius Fulgencio Batista, atvėręs kelią kitam tironui – Fideliui Castro

Sportas

Sausa serija tęsiasi: bedantė Lietuva sumušta Rumunijoje

Gyvenimas

Vyrams brazilišką depiliaciją atliekanti meistrė: apie iškrypėlius, sugriautus mitus ir erekciją

Sportas

Bušido kovos: pergalingas S.Maslobojevo sugrįžimas, 5 nokautai ir turko akibrokštas, kokio nėra buvę

Aktualu

Kelyje iš Panevėžio į Vilnių „Toyota“ susidūrė su elniu

Gazas

Tragedija prie Balėnų visuomenėje sukėlė sąmyšį – reikia amerikietiškos tvarkos?

24sek

Treneris po išsprūdusios pergalės prieš Rusiją: „Mes verti Europos čempionato“

Popscenos princesė Monique koncertu Vilniuje pristatė po ilgų kūrybinių išgyvenimų gimusį albumą

Interviu Mokslas.IT

Dangiškieji akmenys kolekcininkų rankose virsta ir filosofija, ir prabanga

Verslas

JAV prekybos karas jau varo verslą iš Kinijos – bet ne į Ameriką

Tarp bušido turnyro gerbėjų – ir kovų menus pamilusi Erika Vitulskienė, ir Egidijus Dragūnas

24sek

Kaip apmaudu: stebint A.Saboniui ir A.Kirilenkai Lietuva neatsilaikė prieš Rusiją

Inga Stumbrienė už dalyvavimą grožio konkurse Dominikoje karūnos sulaukė Lietuvoje