2021 02 02

LeBronas Jamesas pykosi su įtūžusia sirgale, o „Lakers“ laimėjo Atlantoje

LeBronas Jamesas pasižymėjo ne tik taškais, bet ir konfliktu su šalia aikštės buvusia mergina, tačiau tai pergalės iškovoti nesutrukdė – „Los Angeles Lakers“ (16-6) 107:99 (28:25, 22:21, 25:30, 32:23) išvykoje nugalėjo „Atlanta Hawks“ (10-10) ekipą.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

Sirgalių daug nebuvo tribūnose, tačiau pasirodo, buvo pakankamai, kad L.Jamesas įsiveltų į konfliktą šalia aikštės.

„Sirgaliai tribūnose tiesiog tampa vis geresni“, – sakė „Lakers“ superžvaigždė su šypsena veide.

Ketvirtajame kėlinyje Karalius įsivėlė į žodinį konfliktą su mergina, kuri net nusitraukė žemyn kaukę, kad geriau pasirodytų žodžių mūšyje.

Teisėjai sustabdė rungtynes kuriam laikui ir pakvietė apsaugos darbuotojus, kurie išmetė sirgalę lauk. Atlantoje rungtynes stebėjo 1341 žmogus, visi jie turėjo laikytis atstumų.

Pats L.Jamesas sakė, kad nieko ypatingo nenutiko, jam neatrodo, kad mergina turėjo būti išmesta iš arenos.

„Dienos pabaigoje, aš džiaugiuosi, kad sirgaliai grįžta į arenas. Buvau pasiilgęs tokių įsitraukimų. Man jų reikia“, – pasakojo L.Jamesas.

Jis pelnė 21 tašką ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, Anthony Davisas surinko 25 taškus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje „Lakers“ šovė į priekį 16:0 ir perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Tuomet „Hawks“ sugrįžo, bet tuomet L.Jamesas smeigė tritaškį, kitoje aikštės pusėje blokavo Clintą Capelą ir užbaigė rungtynes.

„Hawks“: T.Youngas 25 (16 rez. perd.), J.Collinsas 22, C.Capela 16 (13 atk. kam.), K.Huerteris 10.

„Lakers“: A.Davisas 25, L.Jamesas 21 (9 rez. perd.), M.Harrellas 19, D.Schroderis 16, K.Caldwellas-Pope'as 11.