2019 11 06

LeBronas rinko trigubą dublį, bet iš beviltiškos padėties „Lakers“ traukė atsarginiai

LeBronas Jamesas surinko jau trečiąjį trigubą dublį iš eilės ir tapo pirmuoju tą padariusiu komandos žaidėju per 32 metus, o jo atstovaujama „Los Angeles Lakers“ ekipa (6-1) išvykoje iškovojo šeštąją pergalę paeiliui – 118:112 (24:29, 24:36, 32:28, 38:19) buvo nugalėti „Chicago Bulls“ krepšininkai.
„Lakers“ krepšininkai
„Lakers“ krepšininkai / „Scanpix“ nuotr.

„Karalius“ šiose rungtynėse per 35 minutes pelnė 30 taškų (8/13 dvit., 2/6 trit., 8/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Vis dėlto rungtynių herojumi tapo ne jis.

Itin prastai pirmąją rungtynių pusę sužaidę „Lakers“ dar įpusėjus trečiajam ketvirčiui atsiliko nuo varžovų 67:85, o prieš paskutinį kėlinį jų deficitą vis dar buvo dviženklis – 80:93.

Į rungtynes Kalifornijos komandą sugrąžino ketvirtojo kėlinio pradžioje į aikštę žengęs penketas, kurį sudarė Troy Danielsas, Quinas Cookas, Alexas Caruso, Kyle'as Kuzma ir Dwightas Howardas. Šie žaidėjai keturių minučių atkarpą laimėjo 14:0 ir išvedė „Lakers“ į priekį, o aikštėje pasirodžius L.Jamesui K.Kuzma pratęsė spurtą ir iki 16:0 – Los Andželo ekipa pirmavo 96:93.

„Bulls“ dar buvo persvėrę rezultatą savo naudai (97:96), tačiau „Lakers“ jau su LeBronu priešakyje smogė varžovams 13:0 ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Šešias pergales per septynerias rungtynes surinkusi Los Andželo komanda yra absoliuti NBA lyderė.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 26 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Otto Porteris ir Coby White'as po 18, Wendellis Carteris 11 (11 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Quinas Cookas 17, Anthony Davisas (6/15 metimai, 7 atk. kam.) ir Kyle'as Kuzma (6/8 dvit., 1/8 trit.) po 15.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas