2021 10 07

Luka Dončičius blizgėjo jau pirmose NBA ikisezoninėse rungtynėse

Slovėnijos krepšinio vunderkindas Luka Dončičius sezoną pradeda puikios sportinės formos. „Dallas Mavericks“ lyderis žibėjo aikštėje, nors žaidė tik pirmuosius du rungtynių kėlinius.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Mavericks“ savo aikštelėje 111:101 (22:31, 39:25, 31:18, 19:27) susitvarkė su „Utah Jazz“ krepšininkais.

Vos 16 minučių aikštelėje praleidęs L.Dončičius tapo rezultatyviausiu krepšininku nugalėtojų gretose – 19 taškų (6/6 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

Geriausiai „Mavericks“ lyderiui talkino Bobanas Marjanovičius – 14 taškų (2/2 trit.) per 9 minutes.

Carlikas Jonesas nugalėtojams pridėjo 13, o latvis Kristapas Porzingis – 7 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.) ir 2 blokus.

„Jazz“ ekipoje išsiskyrė 22 taškus pelnęs Jaredas Butleris. Ericas Paschallis pridėjo 13, o Udoka Azubuike sugriebė net 14 kamuolių ir įmetė 5 taškus.