2019 11 23

Luka Dončičius siautėjo, o „Mavericks“ vėl išsityčiojo iš varžovų

„Dallas Mavericks“ (10-5) ekipa antrose rungtynėse iš eilės pelnė daugiau nei 140 taškų, varžovus sutriuškino didesniu nei 40 taškų skirtumu, o į įspūdingą pergalę ją ir vėl vedė fantastišką formą demonstruojantis Luka Dončičius.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

„Mavericks“ namie net 143:101 (29:26, 37:16, 45:29, 32:30) nušlavė „Cleveland Cavaliers“ (4-11).

Prieš kelias dienas Dalaso komanda taip pat namie net 142:94 nepasigailėjo ir „Golden State Warriors“ krepšininkų.

L.Dončičius prie šios pergalės per 28 minutes pridėjo 30 taškų (7/10 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

Įdomu tai, kad slovėnas ir toliau devynmyliais žingsniais artėja prie trigubo dublio vidurkio viso sezono metu – šiuo metu jis renka po 29,9 taško, 10,4 atkovoto kamuolio ir 9,7 rezultatyvaus perdavimo.

Šios nakties rungtynėse „Mavs“ visus reikalus išsprendė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 21 taško skirtumu ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo net 66:42.

Po ilgosios pertraukos kojos nuo greičio pedalo nenuleidę Dalaso krepšininkai trečiajame kėlinyje pelnė net 45 taškus ir pabėgę didesniu nei 40 taškų skirtumu su pasimėgavimu užbaigė rungtynes.

Rungtynes Dalaso arenoje kartu su komandos savininku Marku Cubanu stebėjo ir ilgametis „Mavs“ lyderis Dirkas Nowitzki. Jis vienos iš pauzių metu sulaukė sirgalių plojimų atsistojus.

Jau ketvirtą kartą iš eilės laimėję „Mavericks“ Vakarų konferencijoje dalijasi 4-6 vietas.

„Mavericks“: Luka Dončičius 30 (7 atk. kam., 14 rez. perd.), Justinas Jacksonas 19, Kristapas Porzingis 17 (7 atk. kam.), Timas Hardaway 16, J.J. Barea 12.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 23 (5/8 trit.), Cedi Osmanas 18, Collinas Sextonas 14.