2020 01 01

Luka Dončičius žaidė įspūdingai, bet lemiamas metimas skriejo pro šalį

Tai buvo fantastiški metai Lukai Doničičiui, bet galiausiai jis liko be pergalės paskutinėse 2019-ųjų rungtynėse.

NBA čempionato mače antradienį „Oklahoma City Thunder“ (18-15) pasitelkė savus europiečius, kad įveiktų nesustabdomą slovėną.

Italas Danilo Gallinari ir vokietis Dennisas Schroderis pelnė po 20 taškų, o „Thunder“ krepšininkai 106:101 palaužė „Dallas Mavericks“ (21-12).

Rungtynių pabaigoje puikiai sužaidė ir Chrisas Paulas, ketvirtajame kėlinyje pelnęs 13 iš savo 17 taškų. Įžaidėjas mače dar atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ laimėjo septintą kartą per pastarąsias aštuonerias rungtynes ir pakilo į septintą vietą Vakarų konferencijoje.

Penktoje vietoje esantis Dalaso klubas dominavo rungtynėse ir likus žaisti 3 minutes turėjo 7 taškų persvarą.

L.Dončičius pelnė „Mavericks“ 35 taškus, atkovojo 10 kartų kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet ir slovėnas, ir vokietis Maxi Kleberis prametė paskutinėmis sekundėmis tritaškius, kuriais buvo galima išlyginti rezultatą.

„Sakyčiau, kad mes susikūrėme visai geras progas, – kalbėjo L.Doničičius. – Tačiau kamuolys neįkrito, tad tikėkimės, kad įkris kitą kartą.“

Dalaso komanda šįkart žaidė be Kristapo Porzingio ir Timo Hardaway Jr., kurie praleido rungtynes dėl traumų.