Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2020 09 01

Lukai Dončičiui iškritus, NBA liepsnoja kitas slovėnas

Goranas Dragičius tebėra „Miami Heat“ variklis per NBA atkrintamąsias varžybas, nors Slovėnijos krepšininkui jau 34-eri.
Goranas Dragičius ir Jimmy Butleris veda „Miami Heat“ į pergales.
Goranas Dragičius ir Jimmy Butleris veda „Miami Heat“ į pergales. / „Scanpix“ nuotr.

G.Dragičiaus pečių neslegia metų našta.

Per NBA tęsinį Orlande slovėnas baiginėja savo 12-ąjį sezoną NBA, o jis yra bene geriausias per visą karjerą.

G.Dragičius pelno po 23,6 taško atkrintamosiose varžybose, o tokio rezultatyvumo dar nebuvo pasiekęs niekada iki šiol.

Be to, jis atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus ir savo žaidimu labai prisideda, kad atkrintamosiose varžybose Majamio komanda būtų laimėjusi visas 5 rungtynes – 4 prieš „Indiana Pacers“ ir 1 prieš „Milwaukee Bucks“.

„34 yra tik skaičius, – per Zoom konferenciją sakė G.Dragičius apie savo amžių po to, kai „Heat“ įsiveržė 1-0 į priekį Rytų konferencijos pusfinalyje su „Bucks“. – Aš visada sakiau, kad jaučiuosi puikiai. Įdėjau daug sunkaus darbo. Mano komandos draugai mane daro geresniu. Treneriai stato mane į parankias pozicijas. Jaučiuosi gerai, o 34-eri yra tik skaičius.“

G.Dragičiaus 10 taškų per antrą kėlinį rungtynėse su „Bucks“ padėjo Majamio ekipai sugrįžti į rungtynes, kai ji jau buvo atsilikusi 11 taškų.

Slovėnas gynėjas baigė mačą pelnęs 27 taškus, atkovojęs 6 kartus kamuolį ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Serijos iki keturių pergalių antrosios rungtynės vyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. G.Dragičius nujaučia, kad NBA reguliarų čempionatą laimėję „Bucks“ krepšininkai bus suerzinti.

„Esame laimingi dėl pergalės, bet žinome, kad niekas dar nesibaigė, – sakė G.Dragičius. – Tik pirmosios rungtynės. Mums reikia susitelkti ir pagerinti kai kuriuos dalykus.“

G.Dragičiui tempiant „Heat“ pirmojoje rungtynių dalyje, karjeros atkrintamųjų varžybų rekordą su 40 taškų pasiekęs Jimmy Butleris buvo lyderis po ilgosios pertraukos.

„Goranas jau yra laimėjęs aukštame lygyje ir iki tol, – sakė J.Butleris, prisiminęs, kad G.Dragičius buvo Slovėnijos rinktinės lyderis 2017 metų Europos čempionate auksą laimėjusioje komandoje. – Jis yra laimėtojas. Jis – lyderis šios komandos ir mums reikia jo tokio, kaip dabar. Jis pats tai supranta. Aš seku paskui jo lyderystę, Bamas (Adebayo) seka jo lyderystę. Turime grupę žaidėjų, kurie yra šios komandos lyderiai. Kiekvieną naktį gali būti vis kitas.

Ką jis (Dragičius) daro visada, tai žaidžia kietai kiekvienoje atakoje ir gynyboje. Jis niekada nepasiduoda per dvikovas. Ir mums tai geriausias pavyzdys.“

„Scanpix“ nuotr./Bamas Adebayo, Goranas Dragičius ir Jimmy Butleris veda „Miami Heat“ į pergales.
„Scanpix“ nuotr./Bamas Adebayo, Goranas Dragičius ir Jimmy Butleris veda „Miami Heat“ į pergales.

G.Dragičius irgi patenkintas duetu su J.Butleriu.

„Kai jis atkeliavo į Majamį, mums reikėjo laiko pažinti vienas kitą. Daug kalbėjomės. Radome daug bendra. Jam patinka futbolas, man patinka futbolas. Paskui ir aikštėje susižaidėme. Jis vienas geriausių komandos draugų, kokius esu turėjęs“, – apie J.Butlerį sakė G.Dragičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius