Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 6d. 20:59

M.Jordano 20 puslapių meilės laiškutis aukcione sulaukė ypatingo dėmesio

Michaelas Jordanas
„Scanpix“ nuotr. / Michaelas Jordanas

Pasaulis ESPN sporto dokumentikoje „Paskutinis šokis“ turėjo galimybę susipažinti su legendinio Michaelo Jordano kovotojo dvasia, tačiau vienas šio krepšininko fanas nesibodėjo pakloti 25 tūkstančius dolerių, kad galėtų pamatyti kitą MJ asmenybės pusę.

Michaelo Jordano ranka rašytas 20 puslapių meilės laiškas aktorei Amy Hunter, su kuria jis tuo metu rezgė romaną, praėjusį sekmadienį aukcione parduotas už 25 703 JAV dolerius.

Tai gerokai didesnė kaina nei ta, kurią sirgaliui teko pakloti 2014-aisiais metais – 2560 dolerių. Laiškučio vertė šoko į viršų po rekordus pagerinusios „Paskutinio šokio“ dokumentikos.

„Amy, kartais aš esu savanaudiškiausias žmogus pasaulyje, nes visus metus galvojau tik apie save, – rašome laiške. – Pripažįstu, jog padariau klaidą, tačiau sudėtinga ją ištaisyti. Sakykime, kad pakeisiu tai. Tu negalėtum patikėti, kokios problemos mūsų lauktų. Tai nesuvokiama. Mes negalėtume turėti malonių ar privačių santykių. Mūsų verslas yra viešas, o nuomonę apie mus turi visas pasaulis. Tai spaudimas, su kuriuo gyventi aš negalėčiau.“

Pranešama, jog laiškas parašytas praėjus keliems mėnesiams po M.Jordano vestuvių su Juanita Vanoey, kurios įvyko 1989-ųjų rugsėjį. Laiške minimas tuomečio „Chicago Bulls“ krepšininko sūnus Jeffrey, gimęs 1988-aisiais.

„Amy, jei aš būčiau paprastas žmogus, dirbantis įprastą darbą nuo 9 iki 17 val., tuomet klaidas pripažinti nebūtų sudėtinga, – toliau laiške rašo MJ. – Tačiau aš esu Michaelas Jordanas, keliamas ant pjedestalo bei turintis būti pavyzdžiu daugeliui žmonių, ne tik vaikams, bet ir šeimoms. Ar gali įsivaizduoti, su kokias atsakomybes aš susiduriu? Nekalbant apie vaiką nuo moters, kurią mylėjau 3,5 metų.“

M.Jordanas su Juanita vėliau susilaukė dar dviejų vaikų – Marcuso ir Jasmine'os, tačiau 2002-aisiais krepšininko žmona padavė prašymą skyryboms.

Po skyrybų J.Vanoy kišenę papildė beveik 168 mln. JAV dolerių.

Šešiskart NBA čempiono asmeninį gyvenimą visad gaubė paslaptys. J.Vanoy retai yra matoma viešumoje, tuo metu MJ 2013-aisiais prie altoriaus vedė modelį Yvette Prietto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:52
00:46
01:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek