2017 02 16 /08:26

M.Kuzminskas nuo suolo stebėjo D.Sabonio ir „Thunder“ pergalę

„New York Knicks“ (23-33) treneris Jeffas Hornacekas rėmėsi tik devyniais žaidėjais ir vėl pamiršo Mindaugą Kuzminską, kurio komandos draugai išvykoje 105:116 (39:27, 21:35, 20:26, 25:28) neatsilaikė prieš „Oklahoma City Thunder“ (31-25) su Domantu Saboniu.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ laimėjo sezono seriją 2-0
  • M.Kuzminskas nežaidė trečiose rungtynėse iš eilės
  • D.Sabonis pelnė 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius
  • R.Westbrookas surinko 27-ąjį trigubą dublį sezone

„Knicks“ gynyba nieko negalėjo padaryti jau 27-ąjį trigubą dublį surinkusiam Russellui Westbrookui, kuriam pritrūko vieno tokio pasirodymo iki NBA visų laikų rekordo. Oscaras Robertsonas iki Visų žvaigždžių mačo buvo surinkęs 28 trigubus dublius.

Pagal per vieną sezoną surinktus trigubus dublius R.Westbrookas dabar yra trečias. O.Robertsonas 1961-62 m. per sezoną surinko 41-ą, o Wiltas Chamberlainas 1967-68 m. surinko 31-ą.

„Thunder“ dar liko 24 rungtynės reguliariajame sezone.

R.Westbrookas į miltus malė Niujorko krepšininkų bandymus gintis, o jam puikiai talkino ir komandos draugai. Iš viso net penki „Thunder“ krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, ekipai puikiai metė tritaškius (12/23, 52 proc.).

„Thunder“ šį sezoną laimėjo abi tarpusavio rungtynes.

Oklahomos ekipa metė net 31 baudos metimą, iš kurių trylika atliko R.Westbrookas, kai visi „Knicks“ krepšininkai kartu sudėjus atliko tik 14 baudos metimų.

„Knicks“ treneris jau trečiose rungtynėse iš eilės ant suolo pamiršo Mindaugą Kuzminską. Net 39 minutes žaidė Carmelo Anthony, nors jį keitę žaidėjai stebuklų nerodė.

„Thunder“ gretose Domantas Sabonis rungtyniavo 24 minutes ir pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, vieną kamuolį perėmė ir surinko 3 asmenines pražangas.

Ir toliau starto penkete žaidžiantis D.Sabonis jau aštuntose rungtynėse iš eilės nepataiko nė vieno tritaškio (0/13).

NBA prasideda Visų Žvaigždžių rungtynių pertrauka. „Knicks“ kitas rungtynes žais vasario 24 dieną NBA čempionės „Cleveland Cavaliers“ tvirtovėje. „Thunder“ į aikštę sugrįš vasario 25-ąją namų rungtynėse su „Los Angeles Lakers“.

Laikotarpį iki Visų Žvaigždžių mačo „Knicks“ baigė vos 12-oje vietoje Rytų konferencijoje, o „Thunder“ jaučiasi saugūs septintoje vietoje Vakaruose.

„Thunder“: R.Westbrookas 38 (3/5 trit., 14 atk. kam., 12 rez. perd.), V.Oladipo 21, J.Grantas 13, S.Adamsas 11 (8 atk. kam.), A.Robertsonas 10.

„Knicks“: C.Anthony 30 (6/7 trit.), D.Rose'as 25 (7 rez. perd.), C.Lee 16, K.Porzingis 11.