2018 11 10

Mačo pabaigoje įspūdingai smogusi „Pacers“ laimėjo Majamyje, D.Sabonis – rezultatyvus

Po dviejų pralaimėjimų NBA lygoje „Indiana Pacers“ (8-5) su Domantu Saboniu atsitiesė – išvykoje 110:102 (24:26, 27:33, 33:21, 26:22) įveikė „Miami Heat“ (5-6).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

„Pacers“ mačą užbaigė spurtu 16-2, net 12 taškų pelnydama be atsako.

Antroje rungtynių pusėje „Heat“ atakavo vos 37 proc. taiklumu, ir „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo tai pabrėžė.

„Gynyba, nėra jokių klausimų dėl to. Niekas kitas“, – sakė jis, paklaustas, kas lėmė pergalę.

„Heat“ likus 3 min. ir 50 sek. turėjo 6 taškų persvarą, tačiau per likusį laiką pataikė tik 1 metimą iš 8 ir keturis kartus suklydo.

„Pacers“ pataikė net 52 proc. tritaškių (14/27, „Heat“ – 7/20), bet abi komandos švaistė progas prie baudų metimo linijos, pataikydamos tik 59 proc. metimų (16/27 „Pacers“, 17/29 „Heat“).

Nuo suolo kilęs D.Sabonis per 24 minutes pelnė 17 taškų (6/7 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir dukart suklydo.

„Pacers“ šį sezoną laimėjo visas 8 rungtynes (8-0), kai pelnė 102 arba daugiau taškų, ir nelaimėjo nė karto (0-5), kai pelnydavo mažiau nei 102.

„Heat“: Kelly Olynykas 20, Joshas Richardsonas 18, Tyleris Johnsonas 15, Hassanas Whiteside'as (20 atk. kam.), Rodney McGruderis ir Justice'as Winslow po 11.

„Pacers“: Victoras Oladipo 22, Domantas Sabonis ir Darrenas Collisonas po 17, Bojanas Bogdanovičius 16, Cory Josephas 14.

„Sacramento Kings“ (7-5) – „Minnesota Timberwolves“ (4-9) 121:110

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius