2021 10 26

Majamio karštyje – Igno Brazdeikio vargas: finišavo be taškų

„Miami Heat“ (2-1) namuose šventė pergalę 107:90 (27:15, 30:29, 24:26, 26:20) prieš Igno Brazdeikio atstovaujamą „Orlando Magic“ (1-3).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis žaidė 9 minutes, per kurias prametė abu mestus tolimus metimus ir finišavo be taškų.

Lietuvos pilietybę susigrąžinęs krepšininkas taip pat atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė. Kai I.Brazdeikis buvo aikštėje, „Magic“ pelnė 3 taškais daugiau nei varžovai.

Jimmy Butleris nugalėtojams suvertė net 36 taškus, pataikydamas 15 metimų iš 21. Bemas Adebayo pridėjo 16 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

„Jimmy yra elitinis taškų rinkėjas, – sakė Majamio komandos treneris Erikas Spoelstra. – Bet jis yra ir elitinis kūrėjas, elitinis gynybos krepšininkas. Jis gali daryti labai daug skirtingų dalykų.“

„Heat“ sumetė 19 baudų metimų iš 19-kos, tai antras geriausias rezultatas klubo istorijoje po 1993-ųjų pasirodymo, kuomet Majamio krepšininkai realizavo visus 30 metimų.

Orlando komandai Franzas Wagneris ir Jalenas Suggsas pelnė po 15 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Magic“ pabandė suorganizuoti sugrįžimą, tačiau „Heat“ spurtavo 12:2, o rezultatas tapo 98:79, likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutes.

Orlando komanda šiame sezone dviženkliu skirtumu atsilikinėjo 99 minutes iš 192-jų, kurias sužaidė, o tai – net 52 proc. laiko.

„Magic“ trečiadienį savo aikštėje priims „Charlotte Hornets“.

„Heat“: J.Butleris 36, B.Adebayo 16 (13 atk. kam.), M.Morrisas 16, T.Herro 13, D.Robinsonas 10.

„Magic“: F.Wagneris ir J.Suggsas po 15, R.J.Hamptonas ir C.Anthony po 12, M.Bamba ir R.Lopezas po 11.