2022 12 05

Minutes ant parketo apsikarpęs J.Valančiūnas stebėjo neįtikėtiną komandos draugo šou

Jonas Valančiūnas rungtyniavo trumpai, bet naudingai, o „New Orleans Pelicans“ komanda (15-8) namuose 121:106 (27:31, 32:29, 28:21, 34:25) nugalėjo „Denver Nuggets“ (14-9).
Nikola Jokičius ir Jonas Valančiūnas
Nikola Jokičius ir Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 14 minučių pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

JV dar blokavo metimą ir kartą suklydo. Kai jis buvo aikštėje, varžovai pelnė net 21 tašku daugiau nei „pelikanai“.

Lietuvio laikas aikštėje kaip reikiant susitraukė dėl itin greitai susirinktų penkių asmeninių pražangų.

Tiesiog neįtikėtiną pasirodymą surengė nuo atsarginių suolo kilęs „Pelicans“ gynėjas Jose Alvarado. Jis suvertė net 38 taškus per 27 minutes, pataikydamas 8 tritaškius iš 11. Tai buvo jo geriausios karjeros rungtynės.

„Džiaugiuosi, kad jis sužaidė tokias rungtynes, – kalbėjo treneris Willie Greenas. – Linksma. Štai dėl ko mes žiūrime krepšinį. Štai kodėl vaikinai sunkiai dirba – dėl tokių momentų.“

„Nesu pats geriausias taškų rinkėjas“, – pripažino pats J.Alvarado, kuris net ir koledže daugiausiai buvo surinkęs 29 taškus. Paprašytas prisiminti rezultatyvesnes savo rungtynes kuriame nors lygyje, jis to padaryti negalėjo.

Zionas Williamsonas prie pergalės pridėjo 25 taškus.

Pralaimėjusiems Nikola Jokičius surinko 32 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: J.Alvarado 38, Z.Williamsonas 25, J.Valančiūnas 13, T.Murphy ir W.Hernangomezas po 12.

„Nuggets“: N.Jokičius 32 (16 atk. kam.), A.Gordonas 19, J.Murray'us 18, B.Brownas 13.