2019 01 11

Monstriškos 300 taškų rungtynės: tritaškiais užtaisytas „Spurs“ nukovė „Thunder“

NBA sužaistos neeilinės rungtynės. „San Antonio Spurs“ (25-18) po dviejų pratęsimų įspūdingu rezultatu 154:147 (33:23, 37:40, 35:30, 25:37, 24:17) nugalėjo „Oklahoma City Thunder“ (25-16) ekipą.
LaMarcusas Aldridge'as ir DeMaras DeRozanas
LaMarcusas Aldridge'as ir DeMaras DeRozanas / „Scanpix“/AP nuotr.

301 taško rungtynėse San Antonijaus klubą į pergalę atvedė karjeros rungtynes sužaidęs LaMarcusas Aldridge'as, kuris pelnė net 56 taškus. Komandos lyderis antrajame pratęsime pelnė 7 taškus ir nulėmė šeimininkų pergalę. Ankstesnis L.Aldridge'o rezultatyvumo rekordas buvo 45 taškai.

Įspūdingą trigubą dublį surinkęs Russellas Westbrookas pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko net 24 rezultatyvius perdavimus.

Greggas Poppovichius mėgsta pabrėžti, kad jam nepatinka tritaškiais paremtas žaidimas, bet „Spurs“ pataikė pirmuosius 14 tritaškių iš eilės ir pagerino klubo rekordą.

Tai buvo rezultatyviausios „Spurs“ rungtynės G.Poppovichiaus eroje.

„Spurs“ namuose šventė jau septintą pergalę iš eilės.

Vakarų konferencijoje „Spurs“ tik pergale atsilieka nuo trečioje vietoje esančio „Thunder“ klubo.

„Spurs“: L.Aldridge'as 56, D.White'as 23, M.Belinelli 19, D.DeRozanas 16, B.Forbesas ir P.Millsas po 14, D.Bertanis 12.

„Thunder“: P.George'as 30, J.Grantas 25, R.Westbrookas 24, T.Fergusonas 21, S.Adamsas 19, D.Schroderis 14.