2020 01 07

N.Jokičiaus karjeros vakaras: NBA autsaideriams suvertė beveik pusšimtį taškų

Vangiai šiame sezone įsivažiavęs ir lėtai formą įgavęs Nikola Jokičius pamažu grįžta į sau įprastas vėžes, o šiąnakt užfiksavo ir karjeros rezultatyvumo rekordą. Serbas pelnė net 47 taškus ir atvedė „Denver Nuggets“ (25-11) į pergalę prieš „Atlanta Hawks“ (8-29) – 123:115 (29:31, 35:25, 27:30, 32:29).
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Scanpix“ nuotr.

Įvairiais būdais „vanagų“ gynybą niokojęs N.Jokičius šiame susitikime pataikė 12 dvitaškių iš 17, 4 tritaškius iš 8 ir 11 baudų metimų iš 16.

Be to, jis atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir nė karto nesuklydo.

18 taškų Serbijos rinktinės bokštas surinko vien per pirmąjį rungtynių ketvirtį.

Tiesa, nors N.Jokičius žaidė karjeros rungtynes, vienai stipriausių Vakarų konferencijos komandų Atlantoje teko paplušėti.

Trae Youngo vedami „Hawks“ ketvirtajame kėlinyje likus 4 minutėms atsiliko vos 106:108, bet „Nuggets“ net septynias atakas iš eilės užbaigė taškais ir prasidedant paskutinei rungtynių minutei jau saugiai pirmavo – 122:113.

Denverio klubas apgynė antrąją poziciją Vakaruose nuo jį persekiojančių „Houston Rockets“ ir „Los Angeles Clippers“ komandų, o „Hawks“ išlieka vienintele NBA komanda, vis dar nepasiekusia 10 pergalių ribos.

„Hawks“: Trae Youngas 29 (4/5 trit., 9/9 baud., 12 rez. perd.), Kevinas Huerteris 22 (6/8 trit., 8 atk. kam.), Johnas Collinsas 17, De'Andre Hunteris 16 (4/8 trit.), Alexas Lenas 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 47 (16/25 metimai, 11/16 baud., 8 atk. kam.), Willas Bartonas 28 (12/20 metimai, 9 atk. kam.), Jamalas Murray 16 (8 rez. perd.), Monte Morrisas 14.