2020 02 12

Naujajame Orleane – Ziono Williamsono sezono rungtynės

Zionas Williamsonas pagerino savo rezultatyvumo NBA rekordą, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (23-31) klubas namuose 138:117 (27:36, 36:29, 41:21, 34:31) susitvarkė su „Portland Trail Blazers“ (25-30).
Zionas Williamsonas
Zionas Williamsonas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo devintosios Z.Williamsono rungtynės debiutiniame NBA sezone. Pirmas naujokų biržos šaukimas ant parketo praleido 28 minutes, per kurias pelnė 31 tašką.

Nė vienas Portlando komandos gynėjas nesugebėjo atstovėti prieš varžovų raumenų kalną.

Nugalėtojams JJ Redickas taip pat pelnė 20 taškų, Joshas Hartas pridėjo 17.

Pirmajame kėlinyje „Pelicans“ vienu metu atsiliko ir 16 taškų, bet vėliau dominavo rungtynėse ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

„Trail Blazers“ lyderis Damianas Lillardas surinko 20 taškų – perpus mažiau nei tie vidutiniškai pelnyti 42 taškai per pastarąsias 10 rungtynių.

Z.Williamsonas pirmoje rungtynių pusėje pelnė 17 taškų, buvo vienas pagrindinių žmonių, inicijavusių rungtynes perlaužusį spurtą.

Vien trečiajame kėlinyje „Pelicans“ sumetė 41 tašką ir įgijo 21 taško pranašumą.

Pralaimėjimą patyrusi Portlando komanda kitas rungtynes žais prieš Jono Valančiūno atstovaujamą „Memphis Grizzlies“ ekipą.

„Pelicans“: Z.Williamsonas 31 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), J.Redickas 20, J.Hartas 17, J.Holiday 16 (10 rez. perd.), F.Jacksonas 13.

„Trail Blazers“: D.Lillardas ir C.McCollumas po 20, C.Anthony 18, H.Whiteside'as 17 (14 atk. kam.), W.Gabrielis 12.