2020 08 17

NBA atkrintamųjų starte – pratęsimo drama: 57-ių D.Mitchello taškų pergalei nepakako

Orlande startavo NBA atkrintamosios, o jau pirmosios rungtynės krepšinio mėgėjams padovanojo nuostabią kovą. Ją po įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, 135:125 (31:25, 28:27, 19:31, 37:32, 20:10) laimėjo „Denver Nuggets“ krepšininkai, nugalėję „Utah Jazz“ ekipą.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Scanpix“ nuotr.

Rezultatas ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo lygus 115:115, o paskutinę ataką rengė „Nuggets“ krepšininkai. Kamuolys atsidūrė Nikolos Jokičiaus rankose, šis veržėsi į baudos aikštelę, surado gan gerą progą atakuoti, tačiau nepataikė per Rudy Gobert'o rankas, tad teko žaisti pratęsimą.

Papildomą atkarpą puikiai pradėjo Denverio komanda – spurtavo 11:2, pabėgo į priekį 126:117 ir Jutos komandai pavyti oponentų nepavyko.

Neišgelbėjo „Jazz“ ekipos net ir neįtikėtinas Donovano Mitchello pasirodymas. 23-jų gynėjas suvertė net 57 taškus (13/18 dvit., 6/15 trit., 13/13 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

D.Mitchellas tapo trečiu rezultatyviausiu visų laikų NBA atkrintamųjų krepšininku. Pirmas šiame sąraše Michaelas Jordanas, 1986-siais suvertęs 63 taškus, antras – Elginas Bayloras, 1962-siais užfiksavęs 61 taško pasirodymą.

Nugalėtojams Jamalas Murray pelnė 36 taškus, N.Jokičius surinko 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Beje, J.Murray nelabai galėjo patikėti, kad varžovas sugebėjo suversti net 57 taškus.

„Nuggets“ Vakaruose reguliarųjį sezoną užbaigė trečioje vietoje, „Jazz“ – šeštoje.

„Nuggets“: J.Murray 36, N.Jokičius 29 (10 atk. kam.), J.Grantas 19, M.Morrisas 14.

„Jazz“: D.Mitchellas 57, J.Inglesas 19, J.Clarksonas 18, R.Gobert'as 17.