2017 03 03

NBA blyksnis: gražiausią nakties bloką atlikęs D.Sabonis ir automobilį laimėjęs gerbėjas

Šiandien NBA blyksnyje: „Blazers“ gerbėjo metimas per pusę aikštės dėl automobilio, įspūdingas Taj Gibsono šūvis nuo savosios tritaškio žymos, Domanto Sabonio blokas varžovui, LeAndro Barbosos pasitikėjimas savimi bei nauja „Small ball“ serija.
Domantas Sabonis gynyboje
Domantas Sabonis gynyboje / „Scanpix“ nuotr.

„Blazers“ gerbėjas laimėjo automobilį

Dažnai per pertraukas tarp kėlinukų NBA rungtynėse gerbėjai mesdami nuo vidurio aikštės bando laimėti įvairius prizus. Tiesa, pataikyti nuo šios žymos yra itin sunku, o nugalėtoją išvystame tik keletą kartų per visą reguliarųjį sezoną.

Tačiau praėjusią naktį įvyko vienas iš šių retų kartų. „Blazers“ gerbėjo metimas skrodė tinklelį, o šis galės džiaugtis nauju „Toyota“ automobiliu.

Taj Gibsonas pataikė nuo savosios tritaškio žymos

AFP/„Scanpix“ nuotr./Taj Gibsonas

Naujasis „Thunder“ narys T.Gibsonas praėjusios nakties antrąjį kėlinuką su „Blazers“ uždarė su trenksmu. Krepšininkas viena ranka sviedė kamuolį nuo savosios tritaškio žymos ir pataikė neįtikėtiną metimą.

Tai tik trečiasis sunkiojo krašto puolėjo tritaškis karjeroje iš 34 bandymų. Tiesa, „Thunder“ vėliau pralaimėjo prieš Portlando ekipą 109:114.

Domantas Sabonis pasižymėjo gražiausiu nakties bloku

„Scanpix“/AP nuotr./Domantas Sabonis

„Thunder“ lietuvis D.Sabonis praėjusios nakties mače sužaidė vos 10 minučių ir pelnė 2 taškus, tačiau sugebėjo „išrašyti“ gražiausią ketvirtadienio rungtynių bloką.

Saboniukas apsigynė prieš varžovų sunkųjį krašto puolėją Noah Vonleh, kuris taip rungtynes baigė vos su 2 taškais.

LeAndro Barbosa per daug pasitikėjo savo kolega?

„Scanpix“/AP nuotr./Russellas Westbrookas ir Leandro Barbosa

L.Barbosa praėjusį sezoną rungtyniavo „Warriors“ gretose, todėl nemažai laiko praleido tarp geriausių snaiperių visoje NBA. Tai lėmė, kad praėjusios nakties mače krepšininkas per daug pasitikėjo savo bendraklubiu Jaredu Dudley, iškėlė rankas į viršų tikėdamasis taiklaus jo tolimo metimo, tačiau šis tikslo nepasiekė.

Krepšininkas buvo priverstas nuleisti rankas ir skubėti į gynybą, o „Suns“ sugebėjo nugalėti „Hornets“ 120:103.