2015 12 22

NBA: dantis ant parketo, K.Porzingio bėdos ir atsisveikinimas su K.Garnettu

„San Antonio Spurs“ tęsia pergalingą žygį NBA, o treneris Greggas Popovichius nestokoja gero humoro jausmo. Vokietijos rinktinės įžaidėjui Dennisui Schroderiui Atlantoje neteko danties, Kristapas Porzingis netaikliai atakavo krepšį, o Bostonas šiltai atsisveikino su Kevinu Garnettu. Tai buvo įdomiausi praėjusios nakties įvykiai NBA.
Kevinas Garnettas
Kevinas Garnettas / „Scanpix“/AP nuotr.

Šukuosena

„Ei, George'ai!“ – nuo atsarginių suolo šūktelėjo G.Popovichius.

Netrukus žvelgdamas tiesiai buvusiam auklėtiniui į akis charizmatiškasis treneris glostėsi savo plaukus. Taip jis pasijuokė iš labai keistos „Indiana Pacers“ įžaidėjo George'o Hillo šukuosenos.

AFP/„Scanpix“ nuotr./George'as Hillas

Treneris galėjo juoktis ir po rungtynių – „Spurs“ nugalėjo „Pacers“ 106:92 (23:21, 27:27, 29:22, 27:22) ir šventė jau šeštąją pergalę iš eilės.

„Spurs“ tęsia antrą geriausią NBA sezono startą (24-5) klubo istorijoje. San Antonijuje Vakarų konferencijos dinozaurai laimėjo visas 16 rungtynių, o 21 pergalę pasiekė dviženkliu skirtumu.

Beje, aikštėje susitiko tikri gynybos specialistai. „Spurs“ priklauso mažiausias praleistų taškų vidurkis NBA (88,9 tšk.), o „Pacers“ taip pat praleidžia tik 92,7 taško.

Nenuostabu, kad po šešių pirmųjų minučių rezultatas buvo 8:6 „Pacers” naudai.​

„Spurs“ (24-5): Kawhi Leonardas 24, Tony Parkeris 15, Borisas Diaw 14, LaMarcusas Aldridge'as ir Patty Millsas po 10.

„Pacers“ (16-11): Rodney Stuckey 16, George'as Hillas ir Jordanas Hillas po 15.

Dantys

„Atlanta Hawks“ įžaidėjui Dennisui Schroderiui po rungtynių su „Portland Trail Blazers“ teko lankytis pas odontologą. Pergalė 106:97 (26:17, 29:26, 22:15, 29:39) pareikalavo gynėjo danties.

Ketvirtajame kėlinyje griūdamas ant parketo D.Schroderis žandikauliu tėškėsi į priešininko kelį. Netrukus iš burnos iššovė dantis.

Susiradęs jį ant parketo, D.Schroderis tik įdėmiai į jį žvilgtelėjo ir susikišo už kojinės.

„Trail Blazers“ Atlantoje vertėsi be savo lyderio Damiano Lillardo.

„Hawks” (18-12): Dennisas Schroderis 18, Jeffas Teague (8 rez. perd.) ir Thabo Sefolosha po 13, Paulas Millsapas ir Kentas Bazemore'as po 12.

„Trail Blazers” (11-19): Allenas Crabbe'as 19, Maurice'as Harklessas 14, Geraldas Hendersonas ir Timas Frazieris po 2, Masonas Plumlee 11.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Kristapas Porzingis

Lemiamu metu – be latvio

Kristapas Porzingis neblizgėjo puolime, o „Orlando Magic“ krepšininkai Niujorke nutraukė keturių iš eilės „Knicks“ pergalių seriją 107:99 (29:21, 23:25, 26:27, 29:26).

Tai buvo atkaklios rungtynės. „Knicks“ nė karto nebuvo išsiveržę į priekį, bet „Magic“ pirmavo didesniu nei 8 taškų skirtumu tik rungtynių pabaigoje, kai pražudė šeimininkus spurtu 11:2 (104:94).

Kylanti „Knicks” žvaigždė iš Latvijos K.Porzingis per 25 minutes pelnė 9 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 4 metimus, bet pataikė tik 2 dvitaškius iš 6 ir 1 tritaškį iš 6.

Ketvirtajame kėlinyje dėl gynybos priežasčių treneris neišleido 20-mečio į aikštę.

„Magic“ (16-12): Nikola Vučevičius 26 (9 atk. kam.), Tobias Harrisas 20, Evanas Fournier 16, Victoras Oladipo 12, Mario Hezonja 11.

„Knicks“ (14-15): Lance'as Thomasas 24, Carmelo Anthony 23, Robinas Lopezas 12, Langstonas Galloway'us 10.

Atsisveikinimas su KG

Kevinas Garnettas vasarą su „Minnesota Timberwolves“ sudarė dvejų metų sutartį, bet greičiausiai tai paskutinis jo sezonas NBA.

39-erių veteranas greičiausiai paskutinį kartą lankėsi Bostone, kur buvo mylimas sirgalių šešerius metus ir 2008-aisiais būtent su „Celtics“ iškovojo NBA čempionų žiedus.

Su gyva NBA legenda sirgaliai atsisveikino itin šiltai. Likus žaisti minutę jie atsistoję plojo K.Garnettui, o nuaidėjus sirenai garbingai išlydėjo iš aikštės.

„Tikrai girdėjau visas skanduotes. Man jos reiškia daug. Minesotoje aš užaugau, bet Bostone – subrendau“, – po rungtynių sakė K.Garnettas.

Dėl mikrotraumos jis aikštėje nepasirodė. Šį sezoną KG rungtyniauja po 16 minučių, pelno 3,1 taško ir atkovoja 4,8 kamuolio.

„Celtics“ (15-13): Kelly Olynykas 19, Jae Crwoderis 18 (10 atk. kam.), Tyleris Zelleris 14, Davidas lee ir Avery Bradley po 13, Jonas Jerebko 12.

„Timberwolves” (11-17): Andrew Wigginsas 26, Karlas Anthony-Townsas 25 (16 atk. kam.), Zachas LaVine'as 17, Gorgui Diengas 12.