NBA dominuojančioje „Knicks“ ryškiai žiba ir buvęs žalgirietis

„New York Knicks“ (32-17) įsirašė jau 9 pergalę paeiliui ir išlieka karščiausia ekipa stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA.
Isaiah Hartensteinas
Isaiah Hartensteinas / „Scanpix“/AP nuotr.

Tomo Thibodeau auklėtiniai namie 109:105 (26:36, 25:22, 28:26, 30:21) susitvarkė su „Indiana Pacers“ (27-22) krepšininkais.

„Knicks“ šiose rungtynėse turėjo ir 15 taškų deficitą (26:41), tačiau surengė spurtą ketvirtajame kėlinyje.

Labiausiai prie pergalės prisidėjo 27-erių Jalenas Brunsonas, sužinojęs ir ypatingą žinią – pirmą sykį išrinktas į NBA „All-Star“ rungtynes.

Įžaidėjas pelnė 40 taškų (1/6 trit.) ir sugriebė 5 kamuolius.

Itin svarbų vaidmenį atliko ir galingai pastaruoju metu rungtyniaujantis Isaiah Hartensteinas, į NBA prieš 7 metus pakilęs iš Kauno „Žalgirio“.

Vokietis pelnė 12 taškų, atkovojo net 19 kamuolių ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Be traumuotų dviejų starto penketo aukštaūgių Julius Randle'o ir OG Anunoby rungtyniavusiai „Knicks“ 20 taškų pridėjo Donte DiVincenzo (4/16 trit.), o Precious Achiuwa – 12 taškų, 16 atkovotų ir 4 perimtus kamuolius.

„Pacers“ gretose išsiskyrė Jalenas Smithas su 20 taškų ir 9 atkovotais kamuoliais. Pascalis Siakamas pelnė 18 ir sugriebė 7 kamuolius.

Po traumos tik 22 minutes žaidęs Indianapolio ekipos lyderis Tyrese'as Haliburtonas pasižymėjo 15 taškų ir 5 rezultatyvių perdavimų statistika.