2019 02 23

NBA: eilinė „Grizzlies“ nesėkmė ir pergalę išplėšęs Paulo George'o metimas

„Memphis Grizzlies“ (23-37) klubas be Jono Valančiūno pralaimėjo „Los Angeles Clippers“ (33-27) ekipai, o Paulas George'as išplėšė neįtikėtiną „Oklahoma City Thunder“ pergalę po dviejų pratęsimų.
Paulas George'as
Paulas George'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Memfio klubas namuose 106:122 (23:36, 30:29, 33:18, 20:29) nusileido „Clippers“ ekipai ir patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės.

Likus žaisti 30 sekundžių, grizliai atsiliko tik 104:108, bet tada suklydo Joakimas Noah ir „Clippers“ išsaugojo pergalę.

Jonas Valančiūnas buvo priverstas praleisti rungtynes, nes dėl vizos reikalų turėjo skubiai grįžti į Lietuvą.

Los Andželo ekipoje karjeros rungtynes sužaidęs Montrezlas Harrellas pelnė 30 taškų ir buvo „Clippers“ lyderis.

Memfio ekipoje rezultatyviausias buvo 25 taškus surinkęs Mike'as Conley.

„Grizzlies“ dėl traumos negalėjo padėti Jarenas Jacksonas, bet sugrįžo Chandleris Parsonsas.

Šeštadienį „Grizzlies“ susitiks su „Cavaliers“. Tikimasi, kad šiose rungtynėse jau pasirodys J.Valančiūnas.

Grizliai su 23 pergalėmis ir 37 pralaimėjimais užima priešpaskutinę vietą Vakarų konferencijoje.

„Grizzlies“: M.Conley 25, J.Noah 22, A.Bradley 17, I.Rabbas 15.

„Clippers“: M.Harrellas 30, D.Gallinari 23, L.Williamsas 18.

„Thunder“ šventė įspūdingą pergalę 148:147 (35:34, 31:23, 27:38, 36:34, 19:18) po dviejų pratęsimų prieš „Utah Jazz“ ekipą.

Paulas George'as tapo rungtynių herojumi, kai ne tik pelnė 45 taškus, bet ir pataikė pergalingą metimą, likus žaisti 0,8 sek. antrajame pratęsime.

Nutrūko Russello Westbrooko vienuolikos rungtynių su trigubais dubliais serija. Šįkart krepšininkas pelnė 43 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“: D.Mitchellas 38, R.Gobertas 26, D.Favorsas 24, J.Crowderis 20, J.Inglesas 15, R.Rubio 14.

„Thunder“: P.George'as 45, R.Westbrookas 43, J.Grantas 18, S.Adamsas 16, T.Fergusonas 12.