2020 03 07

NBA favoritų akistatoje – Giannį pranokęs LeBronas ir „Lakers“ triumfas

NBA arenoje akis į akį susitiko dvi ryškiausios šių dienų lygos žvaigždės Giannis Antetokounmpo ir LeBronas Jamesas ir jų vedamos „Milwaukee Bucks“ (53-10) bei „Los Angeles Lakers“ (48-13) ekipos. Konferencijų lyderių susitikimas Los Andžele baigėsi Karaliaus ir šeimininkų pergale – 113:103 (19:22, 29:26, 39:28, 26:27)
Giannis Antetokounmpo ir LeBronas Jamesas
Giannis Antetokounmpo ir LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ši pergalė „Lakers“ ekipai garantavo vietą atkrintamosiose, kuriose Los Andželo klubas žais pirmą kartą nuo 2013-ųjų.

Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo lygus, tačiau po didžiosios pertraukos „Lakers“ perėmė iniciatyvą ir jos iš rankų neišleido. Antroje rungtynių pusėje šeimininkams ypač pagelbėjo galingas Anthony Daviso pasirodymas.

L.Jamesas per 36 minutes pelnė 37 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

G.Antetokounmpo įmetė 32 taškus, sugriebė 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo. Visgi mačo pabaigoje, kai „Bucks“ dar turėjo šansų „kabintis“, graikas prametė tris iš eilės baudų metimus, nors prieš tai buvo pataikęs visas 10 baudų.

A.Davisas mačą baigė su 30 taškų, iš kurių 26 po didžiosios pertraukos, ir 9 atkovotais kamuoliais.

„Lakers“ laimėjo trečią kartą iš eilės ir pirmauja Vakaruose.

„Bucks“ krito antrą kartą per tris pastaruosius tris mačus, tačiau vis tiek išlaiko Rytų konferencijos lyderių pozicijas.