2019 11 14

NBA favoritų mače – Jameso Hardeno 47 taškai, trenerio išvarymas ir pašaipos

Jameso Hardeno vedami „Houston Rockets“ (8-3) krepšininkai 102:93 įveikė „Los Angeles Clippers“ (7-4) pašėlusiose rungtynėse, kuriose treneris Docas Roversas buvo pašalintas iš aikštės ketvirtajame kėlinyje.
Jamesas Hardenas prieš Patricką Beverley.
Jamesas Hardenas prieš Patricką Beverley. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

J.Hardenas žaidė prieš gynybos specialistu vadinamą Patricką Beverley. Tačiau „Rockets“ žvaigždė vis tiek pelnė beveik pusšimtį taškų.

J.Hardenas pataikė 7 iš 13 tritaškių, realizavo 16 iš 17 baudų, o jo komandos draugas Russellas Westbrookas pasišaipė iš „Clippers“ gynėjo, kuris anksčiau atstovavo „Rockets“.

„Jis bando visus įtikinti, kad žaidžia gynyboje, – pareiškė R.Westbrookas. – Bet jis nedengia nieko. Tik laksto ir nieko nedaro. Ir matote, kas nutinka – 47.“

Likus žaisti dvi minutes P.Beverley nubaustas šeštąja pražanga ir paliko aikštę, o J.Hardenas realizavo dvi baudas, atkovojo kamuolį ir pataikė tritaškį – mačas buvo nulemtas.

P.Beverley buvo skirta techninė pražanga, o „Clippers“ treneriui D.Riversui – dvi techninės pražangos. Beje, tai labai pralinksmino „Rockets“ rungtyniaujantį trenerio sūnų Austiną Riversą, kuris siūlė teisėjams greičiau apsispręsti ir juokėsi tuo metu, kai jo tėvas kelias sekundes šaukė arbitrų adresu, kol galiausiai lėtai nukulniavo į persirengimo kambarį.

Po mačo D.Riversas aiškino, kad teisėjai neteisingai nurodė likusį minučių pertraukėlių skaičių, o tai sukėlė jo pyktį.

„Mes nenusipelnėme laimėti nei pagal žaidimą gynyboje, nei pagal puolimą, bet tokių klaidų tokiame lygyje neturi būti“, – po rungtynių piktinosi D.Riversas.

Po pergalės „Rockets“ Vakaruose pakilo į antrą poziciją ir nusileidžia tik „Los Angeles Lakers“ (9-2).