2019 06 11

NBA finalas – „Warriors“ nukovė „Raptors“, bet K.Durantui prireikė ramentų

„Toronto Raptors“ svajonė dar neišsipildė. „Golden State Warriors“ pademonstravo čempionišką charakterį ir 106:105 (34:28, 28:28, 22:22, 22:27) palaužė Kanados ekipą bei sušvelnino NBA finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:3.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Raptors“ buvo arti istorinės pergalės. „Warriors“ prarado 14 taškų pranašumą, o tris kėlinius stabdytas K.Leonardas ketvirtajame pelnė 10 taškų iš eilės ir „Raptors“ pirmavo 103:97.

Rungtynių pabaigoje du tritaškius pataikė Klay Thompsonas, vieną Stephenas Curry ir jau „Warriors“ pirmavo 106:103. Kyle'as Lowry sušvelnino rezultatą 105:106, bet lemiamo tritaškio su sirena nepataikė.

Iš viso S.Curry pelnė 31 tašką, o K.Thompsonas – 26.

Kawhi Leonardas Toronto ekipai pelnė 26 taškus.

Nuo gegužės 8 dienos nežaidęs Kevinas Durantas sugrįžo padėti čempionams, bet sužaidė tik 12 minučių ir vėl antrajame kėlinyje patyrė traumą. Puolėjas areną paliko su ramentais.

Po rungtynių paaiškėjo, kad K.Durantui plyšo achilo sausgyslė. Tai reiškia, kad krepšininkui prireiks ilgos reabilitacijos.

Šeštosios NBA finalo serijos rungtynės ketvirtadienį vyks „Oracle“ arenoje, kur „Warriors“ turės šansą išlyginti rezultatą.

„Warriors“ yra vienintelė komanda istorijoje, kuri sugebėjo pralaimėti NBA finalą, kai pirmavo 3:1. 2016 metais neįtikėtiną sugrįžimą pademonstravo „Cleveland Cavaliers“ su LeBronu Jamesu.

Toronto ekipa siekia pirmojo NBA čempionų titulo istorijoje, o „Warriors“ – trečiojo iš eilės.

„Raptors“: K.Leonardas 26, K.Lowry 18, M.Gasolis 17, S.Ibaka 15, P.Siakamas 12, F.VanVleetas 11.

„Warriors“: S.Curry 31, K.Thompsonas 26, D.Cousinsas 14, K.Durantas 11, D.Greenas 10.