2018 11 03

NBA: galingas L.Dončičius, septinta „Warriors“ pergalė iš eilės ir D.Rose'o trauma

NBA nugalėtojų titulą ginanti „Golden State Warriors“ (9-1) ir toliau nestoja. „Auksinės valstijos“ pasididžiavimas namuose 116:99 (36:32, 25:26, 22:29, 33:12) pranoko „Minnesota Timberwolves“ (4-5) ekipą ir tai buvo jau septintoji čempionų pergalė iš eilės.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šį sezoną „Warriors“ namuose laimėjo visus penkis mačus.

Žvėrišką mačą sužaidė Kevinas Durantas, į varžovų krepšį sukratęs 33 taškus bei atkovojęs 13 kamuolių.

Pralaimėjimu „vilkų“ problemos nesibaigė. Pirmojo kėlinio viduryje skausmingai čiurną išsisuko „Wolves“ gynėjas Derrickas Rose'as.

Jis paliko areną ir ant parketo taip ir negrįžo.

Minesotos ekipa šį sezoną svečiuose lieka be pergalių – patyrė ketvirtą nesėkmę.

„Oracle“ arenoje „Timberwolves“ nelaimi jau dvejus metus.

„Warriors“: Kevinas Durantas 33 (13 atk. kam.), Stephenas Curry 28 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 22.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 21, Jimmy Butleris 21, Joshas Okogie 15, Karlas-Anthony Townsas 13 (11 atk. kam), Tajus Gibsonas 12.

Ir toliau galingą žaidimą NBA arenoje demonstruoja Slovėnijos supertalentas Luka Dončičius, tačiau sėkmingas jo žaidimas „Dallas Mavericks“ (2-7) ekipos negelbsti.

Teksaso komanda patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės, namuose 106:118 (27:33, 32:23, 18:33, 29:29) nusileidusi „New York Knicks“ (3-6).

Ricko Carlisle'o vyrai gavo smūgį trečiajame kėlinyje, kai „Knicks“ atitrūko 17 taškų.

Devyniolikmetis L.Dončičius žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 18 taškų, atkovojo devynis kamuolius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Dennisas Smithas 23, Dorianas Finney-Smithas 19, Luka Dončičius 18 (9 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 14.

„Knicks“: Allonzo Trieras 23, Timas Hardaway 18, Mitchellas Robinsonas ir Enesas Kanteris po 13, Damyeanas Dotsonas ir Mario Hezonja po 11, Lance‘as Thomasas 10.