Publikuota: 2017 gruodžio 7d. 06:33

NBA karalių Domantas Sabonis pasitinka vos išsikapanojęs su autsaideriais

Domantas Sabonis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Domantas Sabonis

Domantas Sabonis išvydo prieš save laisvą pakilimo taką ir sugrūdo kamuolį į „Chicago Bulls“ krepšį. Tačiau „Indiana Pacers“ kelias į pergalę nebuvo toks paprastas. Lietuvio komanda vos išsikapanojo su NBA autsaideriais – 98:96 (20:30, 19:25, 30:28, 29:13).

D.Sabonis tuo galingu dėjimu mažino skirtumą iki 13 taškų. Situacija atrodė kritinė – iki mačo pabaigos buvo likę žaisti 8 minutes.

Iš viso 17 taškų skirtumą panaikinę „Pacers“ pirmą kartą į priekį išsiveržė tik likus rungtyniauti 31,1 sek., kai skubotas Victoro Oladipo tritaškis Indianoje sukėlė džiaugsmo bangą (97:96).

Vėliau gynėjas baudos metimu įtvirtino „Pacers“ pergalę 98:96. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 29:13.

„Nežaidėme taip, kaip norėjome tuos pirmus tris kėlinius. Nepataikėme, nesigynėme gerai. Tiesiog galvoje turėjome mintį, kad vis tiek nugalėsime šią komandą, – po rungtynių sakė D.Sabonis. – Žinojome, kad liko daug laiko. NBA didelė persvara nebereiškia nieko. Tikėjome ir kovėmės.“

Jo ir suomio Lauri Markkaneno mikrodvikova prieš rungtynes buvo išskiriama kaip esminė, tačiau nei priešininkas, nei pats D.Sabonis nesublizgėjo.

21-erių puolėjas per 21 minutę pasižymėjo 6 taškais (3/5 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir prasižengė po 1 kartą.

L.Markkanenas surinko 11 taškų ir paskutinėmis sekundėmis paleido pro šalį pergalę galėjusį išplėšti tritaškį.

„Bulls“ komandai tai buvo jau 10-asis pralaimėjimas iš eilės. Į Indianą atvyks gerokai rimtesnis varžovas, su kuriuo „Pacers“ negalės nesiskaityti – „Cleveland Cavaliers“.

„Tai bus visiškai kita komanda. Jie dabar žaidžia žymiai geriau. Reikės didelių komandinių pastangų. Bandysime laimėti“, – sakė D.Sabonis.

LeBrono Jameso kompanija laimėjo 13 pastarųjų rungtynių iš eilės.

Tikėdamiesi nutraukti šią seriją, „Pacers“ turės žaisti savo žaidimą. „Bulls“ iki pertraukos Indianos komandą apribojo vos iki 39 taškų – mažiausiai per du pirmuosius kėlinius šį sezoną. Be to, su 108,9 taško per rungtynes „Pacers“ yra ketvirta geriausiai puolanti lygos ekipa, tačiau su autsaideriais nepasiekė savo vidurkio.

„Pacers“ ir „Cavaliers“ akistata vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku. Su 14 pergalių ir 11 pralaimėjimų D.Sabonio klubas Rytų konferencijoje žengia septintas.

„Pacers“: V.Oladipo 27, B.Bogdanovičius 17, N.Collisonas 14, M.Turneris 11, Th.Youngas 10.

„Bulls“: K.Dunnas 18, R.Lopezas 16, D.Valentine'as 15, B.Portisas 12, D.Nwaba ir L.Markkanenas po 11.

Verslas

Vilniaus valdžia parduoda apleistus rūmus, kuriuose kadaise veikė Akių ligoninė

Aktualu

Kaip Kremliaus propaganda Ukrainos parlamento pirmininką pavertė A.Hitlerio gerbėju?

Verslas

Vilniaus oro uosto keleivių nuotykiai sekmadieniais: vieni pasiklydo, kitiems sugedo sistema

Prie Brazausko buvo...

„Ginčas“ dėl D.Sabonio ir J.Valančiūno: kuris bus geresnis naujame NBA sezone?

Aktualu

Vaiko teisių tarnybos vadovė: kauniečių šeimos berniukas buvo mušamas rykštele

Gyvenimas

Mes lygūs. Knygų dama Nora Žaliūkė – apie ją užbūrusius skaitinius ir laiškus, siunčiamus nepažįstamajai

Interviu Aktualu

Atviras smurtu prieš sūnų apkaltintos kaunietės interviu: „Mūsų šeima sugriauta“

Sportas

Čempionų lyga: „Juventus“ pergalė ir C.Ronaldo gestas išsišokusiam sirgaliui

Po žinios apie M.Kuzminsko skyrybas prabilo E.Andreikaitės draugė: „Santuoka griuvo dėl neištikimybės“

24sek

Manto Kalniečio šou Europos taurėje – prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Sportas

Nelaimė Romoje – dešimtys futbolo sirgalių rimtai sužeisti įgriuvus eskalatoriui

Aktualu

Ką INF sutartis reiškia JAV ir Europai bei kodėl D.Trumpas paminėjo Kiniją?

Kultūra

Haruki Murakami: „Kurdamas leidžiuosi į keisčiausias ir paslaptingiausias vietas savyje“

Aktualu

Adatos bananuose ir mėsoje sėja baimę tarp pirkėjų

Gazas

„Tesla Model S“ pavogtas vos per kelias minutes naudojat išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį

Santuokos krizė nesugriovė Žilvino Grigaičio ir jo žmonos Elle draugystės: pora vėl pasirodė drauge

Sportas

Čempionų lyga: Miuncheno „Bayern“ per 2 minutes nokautavo AEK

Gyvenimas

Traukinio mašinisto kasdienybė – nuo traukinį sustabdančių išmaniųjų apyrankių iki „pokštų“ ant bėgių

24sek

„Žalgirio“ rezervai: Šaro kritikos įtariamieji ir didžioji žaliai baltų problema