2015 12 18 /07:30

NBA: LeBrono skrydžio sužeista sirgalė ir 35 Jeremy Lino taškai į „Raptors“ krepšį

LeBronas Jamesas, bandydamas ištraukti į užribį lekiantį kamuolį, atsitrenkė į žiūrovus ir vieną jų sužeidė, tačiau pats nenukentėjo ir padėjo „Cavaliers“ ekipai nutraukti „Thunder“ pergalių seriją, o „Hornets“ gynėjas Jeremy Linas pelnė 35 taškus ir jo komanda po pratęsimo įveikė „Raptors“.
LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas
LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lebronas vs. KD

Pirmasis šio sezono LeBrono Jameso ir Kevino Duranto susidūrimas padovanojo atkaklias ir gražias rungtynes. „Cleveland Cavaliers“ (17-7) ekipa namuose 104:100 (26:28, 20:19, 28:31, 30:22) palaužė „Oklahoma City Thunder“ (17-9) ir nutraukė pastarosios šešių pergalių seriją.

Vienai pirmoje arenos eilėje sėdėjusiai sirgalei šios rungtynės baigėsi ligoninėje. L.Jamesas, bandydamas ištraukti į užribį lekiantį kamuolį, įsirėžė į žiūrovus, teisingiau – į vieną moterį.

LeBronas įsirėžė tiesiai į golfo žvaigždės Jasono Day'aus žmonos Ellie galvą. Ji išvežta į ligoninę, o krepšininkas nenukentėjo.

Likus žaisti tris rungtynių minutes „Cavaliers“ pirmavo 98:89, tačiau „Thunder“ sugebėjo priartėti iki 100:103. Per paskutines 10 mačo sekundžių tiek K.Durantas, tiek Russellas Westbrookas prametė po tritaškį.

LeBronui tai buvo vienos geriausių rungtynių sezone, jam pritrūko tik vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio.

„Cavaliers“ dominavo baudos aikštelėje. Kovą dėl kamuolių laimėjo 42:36, pelnė daugiau taškų iš baudos aikštelės – 50:36. „Thunder“ nesugebėjo to kompensuoti metimais iš toliau, pataikė tik 30 proc. tritaškių.

„Cavaliers“: L.Jamesas (9 atk. kam., 11 rez. perd.) 33, T.Thompsonas (7/10 dvit., 15 atk. kam.) 14, R.Jeffersonas 13, K.Love'as, M.Dellavedova (10 rez. perd.) ir J.R.Smithas po 11.

„Thunder“: R.Westbrookas (9/15 dvit., 10 rez. perd.) 27, K.Durantas (5/11 dvit., 2/6 trit.) 25, S.Ibaka (6/9 dvit., 9 atk. kam.) 23.

„Linsanity“ grįžta?

Prieš kelis metus NBA iš proto varęs Jeremy Linas pagaliau ir „Charlotte Hornets“ (15-10) sirgaliams parodė, ko yra vertas. Jo vedami Šarlotės krepšininkai namuose 109:99 (25:20, 31:24, 21:21, 13:25, 19:9) nugalėjo „Toronto Raptors“ (16-11).

Likus žaisti 4 minutes trečiajame ketvirtyje „Hornets“ pranašumas išaugo iki 16-os taškų (72:56), tačiau Torontą į priekį vedė Kyle'as Lowry.

Įžaidėjas pelnė 13 iš savo 20-ies taškų ketvirtajam kėlinuke, o iki mačo pabaigos likus 90 sekundžių DeMaro DeRozano dvitaškis rezultatą išlygino ties 90:90.

„Raptors“ vos neišplėšė pergalės, kai po „Hornets“ klaidos D.DeRozanas įmetė dvitaškį, tačiau teisėjai nusprendė, kad gynėjas tai padarė pasibaigus rungtynių laikui. Ir tai buvo teisingas sprendimas.

P.J.Hairstono tritaškis likus žaisti pusantros minutės pratęsime išvedė „Hornet“ į priekį 99:96. Per paskutinę minutę „Hornets“ žaidėjai pataikė visas 8 baudas, dvitaškį pridėjo Kemba Walkeris, o „Raptors“ atsakė vieninteliu Cory Josepho tritaškiu.

„Hornets“: J.Linas (11/17 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud.) 35, K.Walkeris (10/21 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) 27, P.Hairstonas (4/9 trit.) 14, M.Williamsas (10 atk. kam.) 10.

„Raptors“: D.DeRozanas (12/24 dvit., 4 atk. kam., 5 rez. perd.) 31, K.Lowry (3/12 dvit., 3/17 trit.) 20, T.Rossas (5/10 trit.) 17, B.Biyombo (18 atk. kam., 7 blok.) 8.