2022 04 06

NBA lygoje – I.Brazdeikio sprogimas: gerokai pagerino sezono rezultatyvumo rekordą

Ignas Brazdeikis sužaidė rezultatyviausias savo šio sezono rungtynes NBA lygoje, o jo „Orlando Magic“ (21-59) 120:115 (35:36, 24:25, 32:25, 29:29) namuose pranoko „Cleveland Cavaliers“ (43-37).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 36 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Šį sezoną jis daugiausiai buvo pelnęs 13 taškų.

I.Brazdeikiui trūko vos taško iki asmeninio rekordo, nes praėjusį sezoną rungtynėse su „Philadelphia 76ers“ jis pelnė 21 tašką.

Mače su Klivlando ekipa rezultatyviau už I.Brazdeikį žaidė 21 tašką pelnęs Mo Bamba.

Lemiamą spurtą Floridos komanda atliko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 11:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (105:95).

Orlando komanda nutraukė šešių pralaimėjimų atkarpą, bet Rytų konferencijoje išlieka paskutinė.

„Magic“: Mo Bamba 21, Ignas Brazdeikis 20, Markelle'as Fultzas 16, Moritzas Wagneris 15, Chuma Okeke (9 atk. kam.) ir Robinas Lopezas – po 11.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 27 (10 rez. perd.), Lauri Markkanenas 25, Kevinas Love'as 17 (13 atk. kam.), Carisas LeVertas ir Cedi Osmanas – po 11.