2018 11 01

NBA naktis: L.Jamesas pranoko L.Dončičių, „Nuggets“ triumfavo paskutinę sekundę

NBA naktis šįkart veiksmo nepašykštėjo. LeBronas Jamesas akis į akį stojo su Luka Dončičiumi, o „Chicago Bulls“ priėmė „Denver Nuggets“. Abi minėtos akistatos baigėsi dramomis ir pergalingais epizodais.
Luka Dončičius ir LeBronas Jamesas
Luka Dončičius ir LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

„Los Angeles Lakers“ šventė trečiąją pergalę, kai namuose 114:113 (38:21, 28:38, 28:22, 20:32) palaužė „Dallas Mavericks“.

„Lakers“ pirmavo visas rungtynes. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3:42 min., šeimininkai dar pirmavo 111:98, tačiau tada „Mavericks“ spurtavo 15:2, o L.Dončičius rezultatą išlygino 113:113.

Los Andželo klubą į priekį baudos metimu, likus žaisti 2,1 sekundės, išvedė L.Jamesas.

Karalius iš viso per 39 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Luka Dončičius šįkart pasirodė kiek kukliau: surinko 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: L.Jamesas 29, K.Kuzma 18 (8 atk. kam.), B.Ingramas 17, J.McGee 16 (15 atk. kam.)

„Mavericks“: W.Matthewsas 21, H.Barnesas 19, J.J.Barea 15 (10 rez. perd.), L.Dončičius 14 (7 rez. perd.), D.Powellas 12 (8 atk. kam.).

Tikra drama vyko Čikagoje, kur „Bulls“ 107:108 (24:28, 24:23, 30:29, 20:18, 9:10) paskutinėmis pratęsimo akimirkomis krito prieš „Denver Nuggets“.

Svečių pergalę, likus žaisti kelias dešimtąsias, išplėšė Paulas Millsapas, pataisęs netaiklų Nikola Jokičiaus metimą.

„Visos rungtynės nebus labai gražios. Ne visada pavyks viską sumesti, tačiau tai, kaip mes laimime rungtynes, yra kažkas ypatingo“, - kalbėjo 13ąjį sezoną NBA skaičiuojantis P.Millsapas.

„Bulls“ gretose Zachas LaVine'as surinko 28 taškus, o Wendellis Carteris pridėjo 25.

N.Jokičius buvo rezultatyviausias „Nuggets“ žaidėjas. Aukštaūgis surinko 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Z.LaVine'as 28 (7 rez. perd.), W.Carteris 25 (8 atk. kam.), J.Holiday ir A.Blakeney po 15.

„Nuggets“: N.Jokičius 22 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), P.Millsapas 19, G.Harrisas 16, M.Plumlee 13.