NBA naktis: Teksaso derbyje – intriguojanti J.Hardeno ir D.DeRozano akistata

Jamesas Hardenas
„Scanpix“ nuotr. / Jamesas Hardenas

NBA komandos toliau tęsia pasirengimą naujam sezonui, o sekmadienio vakarą visų krepšinio mėgėjų akys buvo nukreiptos į San Antonijų, kur „AT&T Center“ arenoje susitiko dvi Teksaso ekipos – vietos „Spurs“ ir „Houston Rockets“.

Akis į akį stojo „raketų“ superžvaigždė Jamesas Hardenas ir į Vakarus šį tarpsezonį persikraustęs DeMaras Rozanas.

Abu varžovai buvo verti vienas kito, surinko beveik vienodai taškų, bet pergale džiaugėsi vienu konferencijos favoritu prieš prasidedantį sezoną laikomas „Rockets“ – 108:93.

Svečiai šiame mače iniciatyvą savo rankose tvirtai laikė nuo pat dvikovos pradžios. Trečiajame kėlinyje „Rockets“ persvara pasiekė 15 taškų atžymą (67:52) ir atrodė, kad jokios intrigos neliko.

Bet tuomet šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir prasidėjus ketvirtajam kėliniui ne tik grąžino pusiausvyrą, bet ir įgijo keturių taškų pranašumą – 80:76.

Visgi tuomet svečiai vėl susėmė, dar kartą pabėgo ir nesunkiai laimėjo.

„Spurs“ šiame mače prarado įžaidėją Dejounte Murray, kuris po kontakto su J.Hardenu susižeidė dešinį kelį.

„Raketas“ į priekį vedė 21 tašką pelnęs J.Hardenas, svečių gretose tašku daugiau pelnė D.DeRozanas.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 22, Rudy Gay ir Geraldas Greenas po 13, Marco Belinelli 11, LaMarcusas Aldridge'as 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21, PJ Tuckeris 19, Carmelo Anthony 12, Chrisas Paulas 11, Jamesas Ennisas III ir Clintas Capela po 10.

Visų rungtynių (10.07) rezultatai:

15min iš Gdansko Aktualu

Nužudyto Gdansko mero žmona: žmonėms sunku suvokti, kad neapykanta gali būti tokia didelė

Aktualu

Theresos May vyriausybė nedideliu balsų skirtumu atlaikė balsavimą dėl nepasitikėjimo

Aktualu

Laidotuvių procesijos užstatyti Plungės pareigūnai ėmė išrašinėti baudas

Aktualu

„Brexit“: ar po 72 dienų lietuviams teks grįžti namo?

15min iš Dakaro Gazas

Devintasis etapas Dakare: klampus smėlis, gedimai ir iškovota penkta vieta

Interviu 24sek

Buvusį klubą 23 taškais pasveikinusį Roką Giedraitį nustebino sirgalių sutikimas

Verslas

Miesto estetika ir kaimo praktiškumas: dizainerė įrodė, kad tai suderinama

„120“ apsiskelbė „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojais, bet komisija nuleido ant žemės – skyrė 0 balų

„Ginčas“: lietuvis NBA klubo savininkas – utopija ar realus tikslas?

Gazas

Priešpaskutinis etapas įveiktas: finiše – abu Lietuvos motociklininkai

Aktualu

Šilutės rajone į griovį įvažiavusiame automobilyje nuskendo motina ir mažametė dukra

15min recenzija Kultūra

„Žalioji knyga“: patogi komedija nepatogia tema

24sek

Sėkmės pasigedęs Dainius Adomaitis: apie „Ryto“ klaidas ir nedėkingą lipduką

Mokslas.IT

Advokatas: „Linkomanijos“ byla bus paskutinė – nauja tvarka leis blokuoti svetaines be teismo

Gyvi regionai

Žiemą vilniečius šildo telšiškės siuvami paltai

Verslas

Apsigavo: alytiškė lėktuvo bilietus pirko iš ne kartą baustos įmonės ir susidūrė su bėdomis

Gyvenimas

Dietomis nusivylęs Dmitrijus tapo veganu: atsikratė 30 kg ir įveikė aplinkinių spaudimą

Pasaulis kišenėje

Neskaitę šių patarimų į Pietų Ameriką dar nevažiuokit

Gyvenimas

6 kūdikio kambario dekoravimo klaidos, kurių turėtumėte vengti

24sek

Garsus svečias Vilniuje: dėl „Ryto“ talento atvyko „Raptors“ bosas

Keistuoliu vadintas Antanas Nedzinskas dėl svajonės išleido beveik 60 tūkst. eurų

24sek

Nervų karas Vilniuje: pratęsimo neišgyvenęs „Rytas“ krito prieš R.Giedraičio tempiamą ALBA

Aktualu

Utenoje ir Kauno rajone ilgapirščiai nusitaikė į brangius juvelyrinius dirbinius

Aktualu

Seulas: Kim Jong Unas netrukus susitiks su Kinijos ir Rusijos lyderiais

Gyvenimas

Ilgos blakstienos: ką turėtume žinoti apie blakstienų serumus?

Už pažeidimus atleista mokyklos direktorė gaus tūkstantinę kompensaciją

Nomeda Kazlaus buvo paskutinė operoje su Montserrat Caballe dainavusi solistė: „Ji man kaip mama“

Varėnoje nusižudė dvylikametis berniukas

15min tema Verslas

Po Lietuvoje aptiktų nelegalių fabrikų – naujas mokestis įvežamam tabakui

Aktualu

Orai.lt: lėtai sugrįš rudeniška šiluma

Aktualu

Akvilė Giniotaitė: Kaip padėti vaikams vartoti medijas taip, kad lyčių stereotipai neimtų viršaus

Aktualu

Brazilijos prezidento rinkimų 1-ąjį ratą laimėjo ultradešiniųjų pažiūrų J.Bolsonaro