NBA naktis: Teksaso derbyje – intriguojanti J.Hardeno ir D.DeRozano akistata

NBA komandos toliau tęsia pasirengimą naujam sezonui, o sekmadienio vakarą visų krepšinio mėgėjų akys buvo nukreiptos į San Antonijų, kur „AT&T Center“ arenoje susitiko dvi Teksaso ekipos – vietos „Spurs“ ir „Houston Rockets“.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

Akis į akį stojo „raketų“ superžvaigždė Jamesas Hardenas ir į Vakarus šį tarpsezonį persikraustęs DeMaras Rozanas.

Abu varžovai buvo verti vienas kito, surinko beveik vienodai taškų, bet pergale džiaugėsi vienu konferencijos favoritu prieš prasidedantį sezoną laikomas „Rockets“ – 108:93.

Svečiai šiame mače iniciatyvą savo rankose tvirtai laikė nuo pat dvikovos pradžios. Trečiajame kėlinyje „Rockets“ persvara pasiekė 15 taškų atžymą (67:52) ir atrodė, kad jokios intrigos neliko.

Bet tuomet šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir prasidėjus ketvirtajam kėliniui ne tik grąžino pusiausvyrą, bet ir įgijo keturių taškų pranašumą – 80:76.

Visgi tuomet svečiai vėl susėmė, dar kartą pabėgo ir nesunkiai laimėjo.

„Spurs“ šiame mače prarado įžaidėją Dejounte Murray, kuris po kontakto su J.Hardenu susižeidė dešinį kelį.

„Raketas“ į priekį vedė 21 tašką pelnęs J.Hardenas, svečių gretose tašku daugiau pelnė D.DeRozanas.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 22, Rudy Gay ir Geraldas Greenas po 13, Marco Belinelli 11, LaMarcusas Aldridge'as 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21, PJ Tuckeris 19, Carmelo Anthony 12, Chrisas Paulas 11, Jamesas Ennisas III ir Clintas Capela po 10.