2018 04 18

NBA: „Pelicans“ užvaldė Portlandą – „Blazers“ krito antrą kartą

Dramatiškose rungtynėse Portlande „New Orleans Pelicans“ 111:102 (25:23, 29:36, 33:19, 24:24) nugalėjo „Trail Blazers“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.
Anthony Davis
Anthony Davis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Likus žaisti minutę, Naujojo Orleano ekipą išgelbėjo Jrue Holiday ir Rajono Rondo tritaškiai.

J.Holiday pelnė 33 taškus ir pasiekė karjeros atkrintamųjų rezultatyvumo rekordą.

R.Rondo pelnė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Portlando ekipą stabdė ir traumos. Trečiajame kėlinyje iš žaidimo iškrito du startinio penketo žaidėjai – Jusufas Nurkičius ir Evanas Turneris.

Trečiu numeriu reitinguoti „Blazers“ pirmąsias rungtynes pralaimėjo 95:97.

Ketvirtadienį serija persikels į Naująjį Orleaną.

„Blazers“: C.McCollumas 22, D.Lillardas 17, A.Aminu 14, J.Nurkičius 13, Z.Collinsas 12, M.Harklessas 11.

„Pelicans“: J.Holiday 33, A.Davis 22, N.Mirotičius 17, R.Rondo 16.