2019 05 08

NBA: „Raptors“ priartėjo prie Rytų konferencijos finalo – nušlavė „76ers“

Prie NBA Rytų konferencijos finalo priartėjęs „Toronto Raptors“ klubas 125:89 (27:26, 37:17, 28:27, 33:19) sutriuškino „Philadelphia 76ers“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Scanpix“/AP nuotr.

Kawhi Leonardas pelnė 21 tašką ir atkovojo 13 kamuolių, o „Raptors“ pasinaudojo antruoju kėliniu (37:17), kad įgytų užtikrintą pranašumą.

Toronto klubas prieš pertrauką turėjo 21 taško pranašumą ir jį tik didino antroje pusėje. Normano Powello dėjimas, likus žaisti 2 minutes, padidino persvarą iki 40 taškų.

Filadelfijos ekipa pralaimėjo antras rungtynes iš eilės.

Joelis Embiidas pelnė tik 13 taškų. Krepšininkas dėl gripo simptomų praleido rytinę treniruotę, bet nusprendė žaisti negaluodamas.

Ketvirtadienį Filadelfijoje vyks šeštosios serijos rungtynėse, kuriose antrą kartą per per keturis sezonus vietą Rytų konferencijos finale gali užsitikrinti „Raptors“. 2016 metais jie finale nusileido „Cleveland Cavaliers“.

K.Leonardas netyčia trenkė į veidą Serge'ui Ibakai, kuriam prireikė siūlių, bet jis sugrįžo į aikštę.

„Raptors“: P.Siakamas 25, K.Leonardas 21, K.Lowry 19, D.Greenas 17, M.Gasolis 11, S.Ibaka 10.

„76ers“: J.Butleris 22, T.Harrisas 15, J.Embiidas 13, M.Scottas 10.