2020 12 18

NBA repeticijos: LaMelo žaidė rezultatyviai, S.Curry prišaudė tritaškių, o Luka tapo fotografu

Sezonui besiruošiančios NBA komandos tęsia draugiškų rungtynių maratoną. Praėjusią naktį sužaisti dar septyni susitikimai.
LaMelo Ballas
LaMelo Ballas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąją pergalę iškovojo „Charlotte Hornets“ krepšininkai, kurie svečiuose 123:115 (32:18, 36:40, 31:30, 24:27) nugalėjo „Orlando Magic“.

Po dviejų pralaimėjimų atsitiesusios „širšės“ sulaukė kol kas rezultatyviausio trečiojo NBA naujokų biržos šaukimo LaMelo Ballo pasirodymo.

19-metis per 26 minutes sumetė 18 taškų (3/8 dvit., 4/9 trit.) ir išskirstė 5 rezultatyvius perdavimus.

Per pirmus du mačus L.Ballas iš viso buvo pelnęs tik 12 taškų.

„Magic“: Nikola Vučevičius 27 (12/20 metimai, 12 atk. kam.), Markelle Fultzas 14 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwayne'as Baconas, Cole'as Anthony ir Terrence'as Rossas po 13, Aaronas Gordonas 11 (9 atk. kam.), Khemas Birchas 10.

„Hornets“: Terry Rozieras 20 (7 atk. kam.), LaMelo Ballas ir Devonte' Grahamas (6 rez. perd.) po 18, Milesas Bridgesas 17, Cody Zelleris 10.

Kitose rungtynėse pergalę pasiekė „Golden State Warriors“ su toliau žibančiu Stephenu Curry. „Kariai“ svečiuose 113:105 (29:29, 36:33, 27:19, 21:24) įveikė „Sacramento Kings“.

Traumas išsilaižęs S.Curry buvo rezultatyviausias rungtynių ir visos NBA nakties krepšininkas.

Snaiperis per 29 minutes pelnė 29 taškus, pataikydamas 3 dvitaškius iš 10, 6 tritaškius iš 13 ir visus 5 baudų metimus. Be to, S.Curry dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų jis pelnė vien trečiajame kėlinyje, o ketvirtajame ant parketo jau nepasirodė.

29 taškus jis pelnė ir ankstesniame draugiškame mače.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 17, Hassanas Whiteside'as 12 (9 atk. kam.), Buddy Hieldas 11 (3/13 metimai), Nemanja Bjelica 10 (8 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (6/13 trit.), Kelly Oubre 22, Andrew Wigginsas 19, Jordanas Poole'as 11.

Pirmąjį pralaimėjimą draugiškų rungtynių cikle patyrė „Dallas Mavericks“ su Luka Dončičiumi.

Teksaso ekipa namuose 127:129 (33:37, 35:24, 30:22, 16:31, 13:15) po pratęsimo nusileido „Minnesota Timberwolves“ krepšininkams.

Luka „Mavs“ gretose buvo rezultatyviausias. Slovėnas per 27 minutes įmetė 20 taškų (6/12 dvit., 0/6 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Nors mačas vyko taškas į tašką, L.Dončičius rungtynių įtampos nejautė ir pratęsimo metu įsijautė į fotografo vaidmenį.

„Traukis iš kelio“, – papriekaištavo komandos draugui, kai šis įlindo į kadrą.

Tai buvo paskutinės „Mavericks“ draugiškos rungtynės prieš sezono pradžią.

„Mavericks“: Luka Dončičius 20 (7 rez. perd.), Timas Hardaway 18, Maxi Kleberas 14, Joshas Richardsonas ir Dorianas Finney-Smithas po 13.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 20 (7 atk. kam.), Malikas Beasley (11 atk. kam.) ir Jarrettas Culveris po 18, Anthony Edwardsas 17, Nazas Reidas 14, Jaylenas Powellas 13.