2015 10 19

NBA: rezultatyviausias Kevino Duranto mačas ir panaikintas 21 taško skirtumas

NBA superžvaigždė Kevinas Durantas žaidė ilgiausiai ir rezultatyviausiai šį rudenį, o „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai namuose 111:98 (33:24, 26:29, 25:22, 27:23) pranoko „Denver Nuggets” ekipą.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Scanpix“/AP nuotr.

Dėl lūžusios kojos K.Durantas praleido beveik visą 2014-2015 m. sezoną. Ikisezoninėse rungtynėse jis buvo tausojamas ir per 21 minutę rinko vid. 12,6 taško.

Tačiau susitikime su „Nuggets“ treneris K.Durantui davė pasireikšti 31 minutę, per kurią puolėjas pasižymėjo 23 taškais (9/14 met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Enesas Kanteris (11 atk. Kam.) ir Serge'as Ibakas pridėjo po 18, Russello Westbrooko sąskaitoje – 17 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ ekipoje naujokas Emmanuelis Mudiay surinko 22, Danilo Gallinari ir Erickas Greenas – po 16 taškų.

21.​ Tokį taškų skirtumą panaikino „Portland Trail Blazers“ krepšininkai, namuose po pratęsimo 116:111 (20:24, 27:37, 19:23, 35:17, 15:10) palaužę „Utah Jazz“ ekipą.

„Jazz” buvo atsiplėšę 21 tašku dar po ilgosios pertraukos, bet „Trail Blazers“ sugebėjo stebuklingai sugrįžti į rungtynes ir išplėšti pratęsimą.

Pagrindinio laiko pabaigoje, likus 2,8 sek., rezultatą baudų metimais išlygino Damianas Lillardas.

Šešis tritaškius pataikęs ir 32 taškus surinkęs D.Lillardas rungtyniavo net 42 minutes. Tiek pat žaidęs C.J.McCollumas pridėjo 26 taškus (9 rez. perd.).

„Jazz“ gretose Trey Burke'as pelnė 22, australas Joe Inglesas – 16 taškų.

Jaudulys. Pirmąsias rungtynes San Antonijuje sužaidė didžiausias NBA vasaros pirkinys. Tiesa, jaudulys pakišo koją – aukštaūgis LaMarcusas Aldridge'as pasižymėjo 9 taškais, o „Spurs“ namuose 96:92 (30:23, 26:18, 24:22, 16:29) pranoko „Detroit Pistons“ krepšininkus.​

L.Aldridge'as pataikė tik 4 metimus iš 14 ir aikštėje praleido 29 minutes.

Buvusį „Trail Blazers“ lyderį San Antonijaus arena sutiko pasikeitusi. Vasarą „AT&T Center” arena buvo renovuojama už 110 mln. JAV dolerių.

NBA draugiškų rungtynių rezultatai (spalio 18 d.)

• „Toronto Raptors” – „Cleveland Cavaliers” 87:81
  • „San Antonio Spurs” – „Detroit Pistons” 96:92
  • „Oklahoma City Thunder” – „Denver Nuggets” 111:98
  • „Atlanta Hawks” – „Miami Heat” 92:101
  • „Portland Trail Blazers” – „Utah Jazz” 116:111
  • „Memphis Grizzlies” – „Minnesota Timberwolves” 90:68
  • „Brooklyn Nets” – „Philadelphia 76ers” 92:91​