2019 05 22

NBA Rytuose lygybė – Drake'o karštai palaikomi „Raptors“ nušlavė „Bucks“ ekipą

NBA Rytų konferencijos finale „Toronto Raptors“ 120:102 (32:31, 33:24, 29:26, 26:21) nugalėjo „Milwaukee Bucks“ ir išlygino seriją iki keturių pergalių 2:2.
Serge'as Ibaka
Serge'as Ibaka / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Kyle'as Lowry Toronto ekipai pelnė 25 taškus, 19 pridėjo Kawhi Leonardas.

Tai buvo jau septinta Toronto ekipos pergalė namuose šiose atkrintamosiose. „Raptors“ namie pralaimėjo tik dukart.

Šioje serijoje visas rungtynes laimėjo namuose žaidusi komanda. Penktosios rungtynės ketvirtadienį vyks Milvokyje.

„Bucks“ ekipai Giannis Antetokounmpo pelnė 25 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Rezultatyviausias su 30 taškų buvo Khrisas Middletonas.

Toronto ekipą itin karštai palaikė atlikėjas Drake'as, kuris padrąsindavo ir trenerį Nicką Nurse'ą.

Milvokio ekipa pralaimėjo antrą kartą iš eilės po šešių pergalių serijos.

Prieš lemiamą kėlinį „Raptors“ pirmavo 94:81 ir tik didino savo pranašumą, kuris buvo pasiekęs 104:84.

K.Leonardas trečiajame kėlinyje dėdamas į krepšį pasitempė koją, bet liko žaisti.

„Raptors“: K.Lowry 25, K.Leonardas 19, N.Powellas 18, M.Gasolis ir S.Ibaka po 17, F.VanVleetas 13.

„Bucks“: K.Middletonas 30, G.Antetokounmpo 25, N.Mirotičius 11.