2017 05 08

NBA: siautėjęs Jamesas Hardenas pastatė „Spurs“ į vietą

„Houston Rockets“ namuose antrą kartą 125:104 (34:22, 23:31, 34:23, 34:28) nugalėjo „San Antonio Spurs“ ir išlygino NBA Vakarų konferencijos pusfinalio seriją 2:2.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Rockets“ atsigavo po dviejų pralaimėjimų iš eilės ir išlygino serijos rezultatą. Prie to labiausiai prisidėjo 28 taškus pelnęs Jamesas Hardenas. Jis taip pat atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Ericas Gordonas pridėjo 22 taškus.

Šeimininkų sirgalius buvo išgąsdinęs J.Hardenas, kuris susidūrė su Patty Millsu ir griuvo ant parketo. Tačiau žaidėjas tik susimušė kelį ir greitai sugrįžo į rungtynes.

„Rockets“ šiose rungtynėse nė karto neatsiliko ir trečiajame kėlinyje prišaudė tritaškių, po kurių „Spurs“ neatsigavo. Iš viso Hjustono krepšininkai pataikė 19 tolimų metimų.

Ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ jau pirmavo penkiolika taškų ir abi komandos kėliniui įpusėjus į kovą siuntė savo atsarginius žaidėjus.

San Antonijo ekipai 17 taškų pelnė Jonathonas Simmonsas. Kawhi Leonardas ir LaMarcusas Aldridge'as pridėjo po 16-a.

Nene pirmajame kėlinyje patyrė traumą ir į rungtynes nebesugrįžo.

Mačą stebėjo legendinis krepšininkas Hakeemas Olajuwonas.

Penktosios serijos rungtynės antradienį vyks San Antonijuje.

„Rockets“: J.Hardenas 28, E.Gordonas 22, T.Ariza 16, R.Andersonas ir L.Williamsas po 13, B.Brownas 11, P.Beverley 10.

„Spurs“: J.Simmonsas 17, K.Leonardas ir L.Aldridge'as po 16, P.Millsas 10.