2016 12 19

NBA: „Spurs“ pagerbė Timą Duncaną, „Clippers“ treneris išvarytas iš aikštės

„San Antonio Spurs“ įspūdingai palaužė „New Orleans Pelicans“ ir pagerbė savo legendinį komandos draugą Timą Duncaną. Vašingtone „Wizards“ nugalėjo „Clippers“, kurie rungtynes turėjo baigti be trenerio Doco Riverso.
Timas Duncanas
Timas Duncanas / „Scanpix“/AP nuotr.

„San Antonio Spurs“ namuose 113:100 (30:26, 31:23, 31:22, 21:29) nugalėjo „New Orleans Pelicans“ ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

LaMarcusas Aldridge'as pelnė 22 taškus, tačiau net šeši žaidėjai pasižymėjo dviženkliu taškų skaičiumi.

Šiose rungtynėse „Spurs“ vilkėjo specialius marškinėlius ir taip pagerbė karjerą baigusį Timą Duncaną. Krepšininko marškinėliai po rungtynių buvo pakabinti arenos palubėse.

Per 19 sezonų T.Duncanas su San Antonio ekipa penkis kartus tapo NBA čempionu ir dukart buvo pripažintas MVP.

„Spurs“ komandos legendos garbei sužaidė solidžias rungtynes – atliko net 31 rezultatyvų perdavimą, padarė tik 13 klaidų ir atakavo 49 proc. taiklumu iš žaidimo.

Manu Ginobilis ir Tony Parkeris, kurie kartu su T.Duncanu sudarė didįjį trejetą, pelnė 28 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Spurs“: L.Aldridge'as 22, M.Ginobilis 17, K.Leonardas 13, T.Parkeris ir J.Simmonsas po 12, P.Millsas 11.

„Pelicans“: A.Ajinca 16, B.Hieldas 14, A.Davis ir L.Galloway po 12, T.Frazieris 11.

„Washington Wizards“ namuose 117:110 (28:27, 24:28, 33:32, 32:23) nugalėjo „Los Angeles Clippers“.

Bradley Bealas pelnė net 41 tašką, tačiau ne mažiau prie pergalės prisidėjo ir Markieffas Morrisas, kuris ketvirtajame kėlinyje pelnė 12 taškų iš 23.

Tai buvo trečia „Wizards“ pergalė iš eilės. Johnas Wallas prie jos pridėjo 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Clippers“ prarado šansą laimėti ketvirtajame kėlinyje, kai buvo pašalintas dvi technines pražangas gavęs treneris Docas Riversas, o Blake'as Griffinas nepelnė nei taško, nors per tris kėlinius surinko 26 taškus.

Vašingtono ekipa trečiajame kėlinyje panaikino 11 taškų deficitą. Ketvirtajame kėlinyje rezultatas buvo lygus net septynis kartus.

„Wizards“: B.Bealas 41, M.Morrisas 23, J.Wallas 18.

„Clippers“: B.Griffinas 26, JJ Redickas 17, M.Speightsas 14, C.Paulas ir A.Riversas po 13.