2017 01 02

NBA: „Spurs“ po pratęsimo krito Atlantoje

„San Antonio Spurs“ patyrė skaudų pralaimėjimą po pratęsimo Atlantoje. „Hawks“ žaidėjai, kad laimėtų fiksavo karjeros ir sezono rekordus, o trenerių dvikovą laimėjo Mike'as Budenholzeris.
Tony Parkeris
Tony Parkeris / „Scanpix“/AP nuotr.

„Atlanta Hawks“ – „San Antonio Spurs“ 114:112 (25:27, 19:19, 25:28, 31:26, 14:12)

Atlantos ekipos treneris Mike'as Budenholzeris pirmą kartą nugalėjo Greggą Popovichių, su kuriuo anksčiau dirbo 19 metų San Antonijuje.

Tam prireikė atkaklios kovos su pratęsimu ir Timo Hardaway karjeros rekordo. Jis pelnė 29 taškus, įskaitant tritaškį, kuris išlygino rezultatą, likus žaisti 3,3 sekundės ketvirtajame kėlinyje. Pratęsimo metu „Hawks“ 14:12 pranoko „Spurs“. 9 taškus per papildomą laiką pelnė T.Hardaway.

Kawhi Leonardas turėjo šansą išplėšti pergalę „Spurs“ ekipai, tačiau lemiamo metimo nepataikė.

Paulas Millsapas pridėjo 32 taškus ir pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą. Jis taip pat atkovojo 13 kamuolių.

Nuo 2010 metų „Hawks“ San Antonijo ekipai pralaimėjo vienuolika kartų iš eilės.

„Spurs“ patyrė vos trečią pralaimėjimą per 19-a išvykos rungtynių.

San Antonijo ekipai LaMarcusas Aldridge'as pelnė 27 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

„Hawks“ (18-16): P.Millsapas 32, T.Hardaway 29, D.Schroderis 16, K.Korveris 14.

„Spurs“ (27-7): L.Aldridge'as 27, T.Parkeris 22, P.Gasolis 18, K.Leonardas 13, M.Ginobilis 10.