2020 07 31

NBA sugrįžo: įspūdingame Los Andželo derbyje – „Lakers“ pergalę atnešęs L.Jameso metimas

Po keturių mėnesių pertraukos Orlande ketvirtadienio vakarą buvo pratęstas NBA sezonas. Didžiulio susidomėjimo sulaukęs mūšis tarp dviejų lygos favoričių iš Los Andželo pasibaigė LeBrono Jameso triumfu. „Lakers“ patiesė savo principinius varžovus „Clippers“ 103:101 (35:23, 19:29, 22:25, 27:24).
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

Paulas George'as likus maždaug pusei minutės pataikė tritaškį ir buvo išlyginęs rezultatą (101:101), tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi Karalius.

L.Jamesas nesuklydo atakuodamas ir likus 12 sek. rungtynių svarstyklės vėl pakrypo „Lakers“ naudai. Pirmasis sudėtingas „Lakers“ lyderio metimas tikslo nepasiekė, tačiau lygos žvaigždė pats atkovojo kamuolį ir po akimirkos jį pasiuntė į krepšį.

„Clippers“ dar bandė išgelbėti tas pats P.George'as, tačiau jo tritaškis, tiksint paskutinėms mačo sekundėms per to paties puikiai besigynusio L.Jameso rankas, tikslo nepasiekė.

L.Jamesas šiame mače pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. „Lakers“ ekipoje už jį rezultatyviaus žaidė tik 34 taškus įmetęs Anthony Daviesas.

„Lakers“: Anthony Davisas 34, LeBronas Jamesas 16 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 16, Dionas Waitersas 11.

„Clippers“: Paulas George'as 30, Kawhi Leonardas 28, Patrickas Beverley 12, Reggie Jacksonas 10.

Kitame pirmos atnaujinto sezono dienos mače intrigos taip pat netrūko, o „New Orleans Pelicans“ namuose dramatiškai krito prieš „Utah Jazz“ 104:106 (26:23, 34:25, 27:31, 17:27).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 23, JJ Redickas 21, Jrue Holiday 20, Zionas Williamsonas 13, Joshas Hartas 10.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 23, Donovanas Mitchellas ir Mike'as Conley po 20, Rudy Gobertas 14 (12 atk. kam), Joe Inglesas 13, Royce'as O'Nealas 12 (9 atk. kam).