2018 03 09 /08:23

NBA: Vakarų konferencijos milžinų akistatoje – S.Curry trauma

„Golden State Warriors“ (51-14) surengė nuostabų spurtą ketvirtajame kėlinyje ir namuose 110:107 (28:21, 18:29, 32:37, 32:20) sugebėjo patiesti „San Antonio Spurs“ (37-28), bet prarado traumą gavusį savo lyderį Stepheną Curry.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Dvikovą stipriausiai lygos ekipai prasidėjo labai nesėkmingai. Jau 2-ąją mačo minutę čiurną susižeidė S.Curry. Jis į aikštę daugiau nebegrįžo.

Bet kai komandai reikėjo ieškoti naujo gelbėtojo, čempionų strategas Steve'as Kerras labai greitai jį surado.

Kevinas Durantas lemiamomis rungtynių akimirkomis pelnė 14 taškų iš eilės ir „Warriors“ padėtį kaipmat pagerino. Aštuonių taškų deficito labai greitai neliko, o rungtynių pabaigą šeimininkai žaidė užtikrintai.

Iš viso K.Durantas šiame mače pelnė net 37 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 4 metimus.

Tai buvo septintoji „Auksinės valstijos“ ekipos pergalė iš eilės. Tuo tarpu „Spurs“ yra nemenkoje krizėje ir jau pralaimėjo devintą kartą per 12 pastarųjų dvikovų.

„Warriors“: Kevinas Durantas 37 (11 atk. kam.), Klay Thompsonas ir JaVale'as McGee po 13, Nickas Youngas 12.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 30 (17 atk. kam.), DeJounte Murray 14, Davis Bertans 13, Kyle'as Andersonas 12 (11 atk. kam.).

Svarbią pergalę NBA aikštelėse iškovojo „Miami Heat“ (35-31) ekipa, namuose 108:99 (29:28, 24:21, 20:25, 35:25) pranokęs „Philadelphia 76ers“ (35-29).

Ši pergalė Majamio ekipą dar labiau priartino prie atkrintamųjų varžybų traukinio. Dabar „Heat“ Rytų konferencijoje žengia septinta.

Laimėti šeimininkams padėjo spurtas paskutiniame ketvirtyje, kai jie truktelėjo 7:0. Po šio mačo Filadelfija sugrįžti jau nesugebėjo.

Mačo nevykėlio etiketę galima drąsiai klijuoti visus 10 metimų prametusiam „76ers“ puolėjui Robertui Covingtonui.

Per klubo pastaruosius 50 metų tokiu „pasiekimu“ yra blykstelėję vos du žaidėjai – tas pats R.Covingtonas (2016) ir Evanas Turneris (2013).

„Heat“: Hassanas Whiteside'as 26, Dwyane'as Wade'as 16, Joshas Richardsonas 13, Tyleris Johnsonas 12, Kelly Olynykas 10.

„76ers“: Dario Šaričius 20 (10 atk. kam.), J.J. Redickas 18 (5 rez. perd.), Joelis Embiidas 17, Marco Belinelli 14, Benas Simmonsas 10 (8 atk. kam., 8 rez. perd.)

Visų NBA rungtynių (03.08) rezultatai:

• „Charlotte Hornets“ – „Brooklyn Nets“ 111:125;
  • „Miami Heat“ – „Philadelphia 76ers“ 108:99;
  • „Minnesota Timberwolves“ – „Boston Celtics“ 109:117
  • „Oklahoma City Thunder“ – „Phoenix Suns“ 115:87;
  • „Golden State Warriors“ – „San Antonio Spurs“ 110:107.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius