2017 03 29

NBA: „Warriors“ pergalė ir naujas NBA rekordas

NBA lygoje aštuntą pergalę iš eilės iškovojo „Golden State Warriors“ ekipa. Komandos treneris Steve'as Kerras pasiekė naują NBA rekordą.
Draymonas Greenas
Draymonas Greenas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Houston Rockets“ (51-23) – „Golden State Warriors“ (60-14) 106:113 (20:37, 32:23, 23:26, 31:27)

Stephenas Curry pelnė 32 taškus, o anksti atitrūkę „Warriors“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę prieš „Rockets“. 25 taškus pridėjo Klay Thompsonas.

Auksinės valstijos komanda jau pirmajame kėlinyje surinko 37 taškus ir nė karto neatsiliko kelyje į aštuntą pergalę iš eilės.

Jamesas Hardenas pelnė 24 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 11 kamuolių. Tai buvo jau 20-as krepšininko trigubas dublis šiame sezone.

„Rockets“ pražudė itin prastas pataikymas iš toli – vos penki taiklūs tritaškiai iš 31.

„Warriors“ nutraukė keturių „Rockets“ pergalių seriją.

Nugalėtojų treneris Steve'as Kerras pasiekė jubiliejinę 200-ąją pergalę savo karjeroje. Jis tapo greičiausiu tai pasiekusiu treneriu NBA istorijoje. S.Kerras tai padarė per 238 rungtynes. Philui Jacksonui prireikė 270-ies.

„Warriors“ taip pat tapo vos šešta NBA komanda, kuri tris sezonus iš eilės iškovojo bent 60 pergalių.

Pirmajame kėlinyje traumą patyrė Jamesas Michaelas McAdoo. Jam į galvą keliu netyčia trenkė Trevoras Ariza. Krepšininkui prireikė septynių siūlių.

„Rockets“: J.Hardenas 24, C.Capela 21, L.Williamsas 17, T.Ariza 13, P.Beverley ir E.Gordonas po 10.

„Warriors“: S.Curry 32, K.Thompsonas 25, D.Greenas 19, A.Iguodola 12.