2023 10 13

Neįprastos rungtynės Jonui Valančiūnui – 0 taškų

„New Orleans Pelicans“ krepšininkai su Jonu Valančiūnu gavo skaudžią pamoką NBA ikisezoninėse rungtynėse.

Antrasis „Pelicans“ mačas rengiantis sezonui susiklostė tarsi prastame sapne.

Naujojo Orleano komanda kiekvieną kėlinį pralaimėjo 7-11 taškų, o galiausiai patyrė pralaimėjimą 87:120 „Houston Rockets“ klubui.

Tai buvo itin prastos rungtynės ir Jonui Valančiūnui, žaidusiam 24 minutes.

Per tiek laiko lietuvis nepelnė nė taško, prametęs po du dvitaškius ir tritaškius. J.Valančiūnas atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Neįspūdingas mačas buvo ir „Pelicans“ žvaigždei Zionui Williamsonui, kuris per 22 minutes pelnė 4 taškus.

Po pirmojo pralaimėjimo „Orlando Magic“ (105:122) antrąsias kontrolines rungtynes Birmingamo arenoje Alabamoje žaidusi „Pelicans“ išbandė 17 žaidėjų, o rezultatyviausiai žaidė pagrindinis įžaidėjas CJ McCollumas, pelnęs 17 taškų.

„Rockets“ gretose aukštaūgiams sekėsi geriau: starto penkete mačą pradėjęs turkas Alperinas Sengunas pelnė 12 taškų, buvęs žalgirietis serbas Bobanas Marjanovičius įmetė 4 taškus per 6 min.

Kitas buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Jockas Landale'as iš Australijos šįkart nerungtyniavo dėl čiurnos traumos.

„Rockets“: Jabari Smithas Jr. 22, Alperinas Sangunas, Jalenas Greenas, Amenas Thompsonas po 12;

„Pelicans“: CJ McCollumas 17, Jordanas Hawkinsas ir Dysonas Danielsas po 13.