2015 11 12

Neįtikėtiną „Rockets“ seriją nutraukė nuo suolo pakilęs kroatas

„Houston Rockets“ krepšininkai suteikė „Brooklyn Nets“ ekipai pirmosios pergalės džiaugsmą. Traumuoto Donato Motiejūno klubas nepratęsė trijų pergalių serijos ir namuose nusileido visus septynis NBA reguliariojo sezono susitikimus iki tol pralaimėjusiai „Nets“ komandai 98:106 (28:22, 21:33, 34:24, 15:27).
Bojanas Bogdanovičius
Bojanas Bogdanovičius / „Scanpix“/AP nuotr.

Rungtynių lūžis įvyko lemiamomis minutėmis. Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį 91:87. Netrukus „Nets“ surengė atkarpą 6:0 ir atitrūko 99:93. Marcusas Thorntonas atsakė tritaškiu, bet kroatas Bojanas Bogdanovičius taip pat pataikė iš toli (102:96) ir „Rockets” nebeatsitiesė.

26-erių B.Bogdanovičius iš viso pelnė 22 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Beje, tai buvo pirmoji „Nets“ pergalė Hjustone nuo 2006-ųjų kovo 13-osios. Bruklino klubas Hjustone buvo pralaimėjęs aštuonerias pastarąsias rungtynes.

„Rockets“ pralaimėjo nepaisant to, kad dar trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo 79:68.

Hjustono ekipai nepadėjo net ir į rikiuotę po traumų grįžę Terrence'as Jonesas bei Patrickas Beverley.

D.Motiejūnas dar gydosi nugaros traumą ir nesitreniruoja su komanda.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Marcusas Thorntonas 20 (7 rez. perd.), Dwightas Howardas 20 (17 atk. kam.), Trevoras Ariza 11.

„Nets”:​ Bojanas Bogdanovičius 22 (9 atk. kam.), Joe Johnsonas 16 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Shane'as Larkinas 15, Brookas Lopezas 14 (12 atk. kam.).