2021 02 15

Nerimas „Lakers“ stovykloje: A.Davisas paliko aikštę dėl Achilo sausgyslės traumos

„Los Angeles Lakers“ (21-7) krepšininkai patyrė nesėkmę Denveryje prieš „Nuggets“ (15-11), bet ne pralaimėjimas sukėlė komandos aistruoliams daugiausiai nerimo. Dar antrajame kėlinyje dėl traumos rungtynių negalėjo tęsti viena ryškiausių klubo žvaigždžių Anthony Davisas.
Anthony Davisas
Anthony Davisas / „Scanpix“ nuotr.

27-erių puolėjas sugrįžo į aikštę penktadienį prieš „Memphis Grizzlies“ po dvejų rungtynių, kurias praleido dėl Achilo sausgyslės skausmų, tačiau antrajame ketvirtyje Denveryje vėl buvo priverstas traukti į rūbinę.

Prasiveržti pro Nikolą Jokičių mėginęs A.Davisas pajuto skausmą dešinėje kojoje ir sumetęs baudų metimus paliko aikštę.

Kaip vėliau pranešė ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis, A.Davisui atsinaujino Achilo sausgyslės skausmai. Pranešama, jog dešinė „Lakers“ puolėjo koja ties Achilu ištino.

Nuodugnesnis magnetinio rezonanso tyrimas A.Davisui bus atliktas Minesotoje, į kurią „Lakers“ skris po rungtynių Denveryje.

„Lakers“ treneris Frankas Vogelis po rungtynių išliko optimistiškas ir vylėsi geriausio.

„Kalbėjausi su juo per ilgąją pertrauką, jis buvo geros nuotaikos. Jam atrodė, kad vėl atsinaujino tie patys skausmai, kuriuos jis jautė praėjusią savaitę. Tikimės, kad nieko rimto nenutiko, bet pamatysime rytoj, kai atliksime magnetinio rezonanso tyrimą“, – sakė „Lakers“ vairininkas.

A.Daviso trauma nustelbė nuostabų N.Jokičiaus pasirodymą, kuris padovanojo „Nuggets“ pergalę 122:105 (33:33, 40:28, 30:24, 19:20).

Serbas pasižymėjo trigubu dublius – per 35 minutes N.Jokičius įmetė 23 taškus (7/12 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud.), sugriebė 16 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

Jau šeštą trigubą dublį pasiekęs „Nuggets“ centras vejasi Luką Dončičių – tik slovėnas tokių pasirodymų surengė daugiau (7).

Kitoje barikadų pusėje netoli netoli ketvirto savo trigubo dublio šį sezoną buvo LeBronas Jamesas. Be pagrindinio ginklanešio A.Daviso likęs Karalius per 31 minutę pelnė 22 taškus (9/13 dvit., 0/5 trit., 4/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ po šio pralaimėjimo Vakarų konferencijoje išlieka antri, o „Nuggets“ yra septintoje vietoje.

„Nuggets“: Jamalas Murray 25 (4/10 trit.), Nikola Jokičius 23 (16 atk. kam., 10 rez. perd.), Zeke'as Nnaji 16 (4/5 trit.), Facundo Campazzo 15, Monte Morrisas ir Paulas Millsapas po 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 19 (7/8 dvit., 8 atk. kam.), Anthony Davisas 15 (14 min.), Alexas Caruso 11, Talenas Hortonas-Tuckeris 10.