2022 10 23

Nerimo ženklai: D.Sabonis nežibėjo taiklumu, „Kings“ vėl krito namuose

Domantas Sabonis nepasižymėjo taiklumu, tačiau žaidė universaliai namų rungtynėse prieš „Los Angeles Clippers“ (2-0). Vis dėlto to nepakako – „Sacramento Kings“ (0-2) ekipa apmaudžiai krito 109:111 (26:29, 29:23, 25:34, 29:25).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sabonis ant parketo praleido 35 minutes, per kurias pelnė 11 taškų, tačiau neblizgėjo taiklumu: 4/9 dvit., 0/3 trit., 3/6 baud. met.

Taip pat lietuvis atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kai centras iš Lietuvos buvo aikštėje, „Kings“ laimėjo atkarpas prieš varžovus 7 taškais.

„Karaliai“ nesulaikė „Clippers“ lyderio Paulo George'o – jis suvertė net 40 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir išdalino 6 perdavimus.

„Kings“ ekipoje De'Aaronas Foxas buvo rezultatyviausias su 36 taškais, 19 pelnė nuo suolo kilęs Keeganas Murray – jam tai buvo pirmosios karjeroje NBA rungtynės.

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ surengė spurtą 11:4 ir priartėjo prie varžovų koviniu atstumu paskutinei minutei. Likus žaisti 41 sek., D.Foxas pataikė dvitaškį ir nukirpo skirtumą iki trijų taškų (106:109), P.George'as nepataikė tritaškio, tačiau „Kings“ nenusiėmė svarbaus kamuolio.

Nicolasas Batumas sugriebė kamuolį puolime, Normanas Powellas sumetė baudas (111:106), o D.Foxas paskutinę sekundę pataikė tritaškį, bet tai buvo menka paguoda „Kings“ komandai.

Iš 20-ties paskutinių šių komandų tarpusavio susitikimų net 15 laimėjo „Clippers“.

„Clippers“ šiame mače negalėjo padėti Kawhi Leonardas ir naujokas Johnas Wallas. Abu krepšininkai turi problemų su keliais. Jie keliavo su komanda į Sakramentą, bet ant parketo nežengė, nors ir treniravosi prieš susitikimą. Tikimasi, kad šios dvi NBA žvaigždės rungtyniaus „Clippers“ pirmosiose namų rungtynėse sekmadienį prieš „Phoenix Suns“.

„Kings“ kitas rungtynes žais sekmadienį išvykoje su „Golden State Warriors“ ekipa.

„Kings“: D.Foxas 36, K.Murray 19, K.Huerteris 18, D.Sabonis 11 (10 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Clippers“: P.George'as 40, R.Jacksonas 14, L.Kennardas 11, I.Zubacas 10.