2018 03 25

Nesikuklinusio B.Simmonso trigubas dublis nukalė „76ers“ pergalę

Benas Simmonsas užfiksavo jau 10-ąjį trigubą dublį šį sezoną, o jo atstovaujamas „Philadelphia 76ers“ (42-30) klubas namuose 120:108 (32:24, 28:27, 39:19, 22:37) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ (42-32).
Benas Simmonsas
Benas Simmonsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

15 taškų pelnęs, 12 kamuolių atkovojęs ir 13 rezultatyvių perdavimų išdalinęs B.Simmonsas nesikuklino.

Paklaustas, ar pats mano, kad yra vertas metų naujoko titulo, krepšininkas atsakė: „Manau, kad taip.“

Maža to, šiose rungtynėse B.Simmonsas trigubą dublį savo sąskaitoje įsiraitė dar trečiojo kėlinio pabaigoje.

Joelis Embiidas taip pat atrodė gan solidžiai ir pelnė 19 taškų. Kai „76ers“ bėgo į spurtą 20:4. J.Embiidas žiūrovas pradžiugino įspūdingu dėjimu, dar vadinamu „malūnu“.

„Esu aukštas, manau, kad galiu pašokti. Kartais galiu šokti taip aukštai, kaip tik noriu“, – po rungtynių gyrėsi J.Embiidas.

Tai buvo jau šeštoji iš eilės „76ers“ pergalė, o ją daugiausiai lėmė trečias kėlinys, kuriame „76ers“ dominavo 39:19.

„Jie pelnė lengvų taškų ir pagavo ritmą, pradėjo žaisti su pasitikėjimu, pataikė sunkių metimų“, – po mačo apgailestavo Jamalas Crawfordas.

Minesotos komandai nepadėjo antras rungtynes iš eilės dėl traumos praleidęs Derrickas Rose'as.

„76ers“: J.Embiidas 19, D.Šaričius 18, M.Belinelli 17, B.Simmonsas 15 (13 rez. perd., 12 atk. kam.).

„Timberwolves“: A.Wigginsas 16 (8 atk. kam.), K.Townsas (11 atk. kam.) ir G.Diengas (11 akt. kam.) po 15, J.Crawfordas 13.