2020 02 04

Nieko asmeniško: Jimmy Butleris buvusią savo komandą sutalžė per tris kėlinius

Praėjusį sezoną „Philadelphia 76ers“ (31-20) komandoje rungtyniavęs Jimmy Butleris vasarą paliko Pensilvaniją ir persikėlė į saulėtąją Floridą, kur prisijungė prie „Miami Heat“ (34-15) klubo, o buvusiai savo ekipai didelių sentimentų, panašu, nejaučia. 30-mečiui puolėjui užteko vos trijų kėlinių, kad atvestų savo komandą į triuškinančią pergalę prieš vienus pagrindinių konkurentų Rytų konferencijoje – 137:106 (30:26, 26:26, 41:25, 40:29).
Jimmy Butleris prieš Beną Simmonsą
Jimmy Butleris prieš Beną Simmonsą / „Scanpix“ nuotr.

J.Butleris ketvirtajame kėlinyje nė nepakilo nuo suolo, bet dar iki tol spėjo per 29 minutes surinkti 38 taškus (12/18 dvit., 2/2 trit., 8/8 baud.) ir atkovoti 7 kamuolius.

Net ir neišbėgdamas ant parketo paskutiniame ketvirtyje, J.Butleris sugebėjo pagerinti savo sezono rezultatyvumo rekordą.

„Jaučiausi puikiai, lyg Luka, – po pergalės apie L.Dončičių juokavo „Heat“ vedlys. – Štai, ką jis išdarinėja, tai išties įspūdinga. Tačiau labiausiai esu laimingas dėl to, kad laimėjome.“

Pirmieji du šių rungtynių kėliniai nieko blogo „76ers“ nežadėjo, tačiau „Heat“ „užsikūrė“ po ilgosios pertraukos.

Vien J.Butleris per trečiąjį ketvirtį pelnė 15 taškų, o Majamis per abu paskutinius kėlinius surinko po daugiau nei 40 taškų ir nepalikę jokių šansų svečiams iš Filadelfijos vienu metu turėjo net ir 35 taškų pranašumą.

„Heat“ Rytų konferencijoje yra ketvirtoje, o „76ers“ – šeštoje vietoje.

„Heat“: Jimmy Butleris 38 (14/20 metimai, 7 atk. kam.), Goranas Dragičius 24 (4/8 trit., 6 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 19 (4/8 trit.), Bamas Adebayo 18 (8/15 dvit., 8 atk. kam., 11 rez. perd.), Derrickas Jonesas 15.

„76ers“: Joelis Embiidas 29 (9/14 metimai, 12 atk. kam.), Mike'as Scottas 17 (5/7 trit.), Benas Simmonsas 16 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Shake'as Miltonas 11.