Tiesiogiai
VALINSKAS ŽINO: prezidento rinkimų naktis tiesiogiai
2018 05 14

Nokdaunas: „Celtics“ pažabojo LeBroną ir sutriuškino „Cavaliers“

Tokių prastų rungtynių atkrintamosiose šiemet LeBronas dar neturėjo. NBA karalius buvo pažabotas, o „Boston Celtics“ 108:83 (36:18, 25:17, 17:29, 30:19) sutriuškino „Cleveland Cavaliers“ komandą.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Celtics“ pirmajame kėlinyje surengė 4 minučių spurtą 17:0 ir greitai pabėgo į priekį 21:7.

Pirmąją 12 minučių atkarpą šeimininkai laimėjo net 36:18 ir nė sykio neprisileido „Cavaliers“ arčiau nei dviženkliu skirtumu.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 7 minutes Tyronnas Lue pasodino LeBroną Jamesą ant suolo ir daugiau jo nebeišleido į aikštę. Tuo metu „Celtics“ triuškino varžovus 28 taškų skirtumu.

LeBronas pataikė tik 5 metimus iš 16 ir pelnė mažiausiai šiose atkrintamosiose – 15 taškų. Beje, jis suklydo 7 kartus – kol kas daugiausiai atkrintamosiose varžybose.

NBA superžvaigždę sugebėjo pažaboti „Celtics“ stratego Brado Stevenso manevras. Šis pirmą kartą atkrintamosiose į starto penketą įtraukė puolėją Marcusą Morrisą, kuris ne tik sėkmingai dirbo gynyboje, bet dar pelnė 21 tašką.

„Cavaliers“ prametė visus 14 savo pirmųjų tolimų metimų ir pirmoje pusėje atakavo krepšį vos 32 procentų taiklumu.

Ilgoji pertrauka prasidėjo „Celtics“ pirmaujant 61:35. 26 taškų skirtumas po dviejų kėlinių yra didžiausias LeBrono karjeroje.

„Nulis susirūpinimo, – nesijaudino visus 5 tritaškius prametęs LeBronas. – Jau esu buvęs sunkioje situacijoje, bet niekada dėl to nesijaudinau. Ir nesvarbu, kaip blogai žaidžiau. Antradienį turėsime dar vieną galimybę pasirodyti geriau.“

Prieš rungtynes Bostono arenos klube buvo parodytas klipas, kaip pirmųjų sezono rungtynių pirmajame kėlinyje Gordonas Haywardas Klivlande patyrė traumą iki sezono pabaigos.

„Bostono sezonas baigtas“, – tada pareiškė TNT komentatorius Charlesas Barkley.

Dabar „Celtics“ kaunasi ne tik be G.Haywardo, bet ir be kito savo lyderio Kyrie Irvingo, tačiau karšia kailį LeBrono kompanijai.

Antrosios serijos rungtynės Bostone – naktį iš antradienio į trečiadienį 3 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Celtics“: J.Brownas 23, M.Morrisas 21 (10 kam.), A.Horfordas 20, J.Tatumas 16.

„Cavaliers“: K.Love'as 17 (5/14 met.), L.Jamesas 15 (5/16 met.), R.Hoodas 11, J.Clarksonas 10.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas