2021 04 14

Nukeltose rungtynėse – K.Duranto šėlsmas ir triuškinanti „Nets“ pergalė

„Minnesota Timberwolves“ (14-41) ir „Brooklyn Nets“ (37-17) komandos turėjo akis į akį stoti pirmadienio vakarą, tačiau Minesotoje kilę neramumai po jauno juodaodžio vyro nužudymo sujaukė planus. Galiausiai komandos aikštėje susitiko, o Kevinas Durantas į pergalę 127:97 (33:25, 40:27, 31:22, 23:23) ištempė „Nets“.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

K.Durantas pelnė 31 tašką (4/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo geriausias puolėjo pasirodymas per pustrečio mėnesio.

„Pagaliau vėl jaučiau, kad kojos yra po manimi kiekvieną žaidimo minutę“, – sakė K.Durantas, kuris praleido 23 rungtynes dėl traumos ir į aikštę grįžo tik praėjusią savaitę.

Mačas buvo nukeltas vienai dienai dėl skaudaus incidento, kuomet policininkas nušovė 20-metį Daunte Wrightą, kuomet sustabdė šio automobilį patikrinimui.

Prieš rungtynes buvo surengta minutės pertraukėlė, komandos per apšilimą vilkėjo marškinėlius su užrašu, siunčiančiu žinutę apie teisingumą ir laisvę.

„Timberwolves“ komandai 27 taškus pelnė Anthony Edwardsas.

Aikštės šeimininkai vertėsi be Karlo-Anthony Townso, kuris nusprendė pabūti su šeima per mamos mirties metines. Lygiai prieš metus krepšininko mama iškeliavo Anapilin nuo COVID-19 ligos sukeltų komplikacijų.

„Nets“ ekipai nepadėjo Jamesas Hardenas, Kyrie Irvingas ir LaMarcusas Aldridge'as.

Vis tik net ir šios netektys nesutrukdė „Nets“ pirmauti jau 23 taškais antrajame kėlinyje, o ketvirtajame turėti ir 43 taškų pranašumo.

„Timberwolves“: A.Edwardsas 27, D.Russellas 15, J.Vanderbiltas, J.Laymanas ir J.McLaughlinas po 9.

„Nets“: K.Durantas 31, J.Harrisas 23, L.Shametas 19, D.Jordanas 13.