Nuolaidų nedarė: Į Vašingtoną sugrįžęs B.Bealas sukratė 43 taškus

Bradley Bealo sugrįžimo į Vašingtoną rungtynėse „Phoenix Suns“ (29-21) nugalėjo „Wizards“ (9-40) krepšininkus 140:112 (42:28, 37:30, 37:28, 24:26).
Bradley Bealas
Bradley Bealas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vakaro žvaigždė B.Bealas pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą – pelnė 43 taškus.

Gynėjas Vašingtone sužaidė net 11 sezonų, o praėjusį tarpsezonį persikėlė į „Suns“ ekipą. Prieš rungtynes krepšininkui pagerbti buvo rodomas vaizdo klipas, o sirgaliai plojo atsistoję.

Na, o tuomet vien per pirmą pusę sugrįžėlis sumetė 26 taškus į buvusios komandos krepšį.

„Tikriausiai neblogai pažįstu šią areną“, – juokavo po rungtynių B.Bealas, kuris 41 tašką surinko per tris kėlinius, o ketvirtajame žaidė tik epizodiškai.

Kevinas Durantas ir Jusufas Nurkičius pridėjo po 18 taškų Fynikso komandai.

„Šiandien žengėme žingsnį atgal ir tai yra mano kaltė, – kalbėjo „Wizards“ treneris Brianas Keefe'as. – Neturėjome teisingo nusiteikimo.“

„Suns“ komandos treneriai puikiai valdė minutes: tik B.Bealas sužaidė 31, o visi kiti neviršijo 28. Taškus nugalėtojams pelnė 13 skirtingų žaidėjų.

„Wizards“: D.Avdija 24, E.Omoruyi 16, D.Gaffordas ir C.Kispertas po 15, T.Jonesas 14, L.Shametas 13.

„Suns“: B.Bealas 43, K.Durantas ir J.Nurkičius (13 atk. kam.) po 18, D.Bookeris 14.