2019 02 23

„Pacers“ išsikapstė – į keistą trenerio sprendimą D.Sabonis atsakė dvigubu dubliu

Domanto Sabonio dvigubas dublis padėjo „Indiana Pacers“ (39-20) ekipai 126:111 (24:35, 34:36, 39:23, 29:17) nugalėti „New Orleans Pelicans“ (26-34) krepšininkus.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Indianapolyje vykusiose rungtynėse „Pacers“ toliau vertėsi be lyderio Victoro Oladipo, bet sužibėjo naujokas Wesley Matthewsas, pelnęs 24 taškus.

Net 15 taškų jis pelnė trečiajame kėlinyje, kuriame „Pacers“ sugebėjo panaikinti 20 taškų deficitą ir patiesti pamatą pergalei.

Nuo atsarginių suolo kilęs Domantas Sabonis per 28 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvitašk., 4/7 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Tai buvo jau 23 lietuvio dvigubas dublis šiame sezone.

Įdomu, kad dėl traumos nežaidžiant pagrindiniam puolėjui Mylesui Turneriui, treneris nusprendė startiniame penkete vietą suteikti Kyle'ui O’Quinnui, o ne D.Saboniui. Dėl to buvo nepatenkinti „Pacers“ sirgaliai socialiniuose tinkluose, o lietuvis po įspūdingo bloko atsisuko į M.Turnerį ir nusijuokė.

Indianos klubas pasinaudojo Naujojo Orleano žvaigždės Anthony Daviso drama. Nepatenkintas, kad nebuvo išmainytas žaidėjas sezoną pabaigs žaisdamas ribotą minučių kiekį.

Indianoje jis aikštėje praleido 20 minučių, per kurias pelnė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Su 39 pergalėmis ir 20 pralaimėjimų „Pacers“ Rytų konferencijoje užima trečią vietą.

„Pacers“: W.Matthewsas 24, B.Bogdanovičius 20, D.Sabonis 18, T.Evansas 17, T.Youngas 16, D.Collisonas 10.

„Pelicans“: C.Diallo 16, A.Davisas, J.Randle'as ir E.Paytonas po 15, J.Holiday 14, E.Moore'as 12.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai